Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Fuj,fuj,polovne stvari:-))

> jelena2606: > Udjoh u Sh...Pored mene dve babe jedna je izgleda verni potrosac polovnih stvari,dok druga pored nje,zgranuta ,zgadjena i zaprepascena...Svo vreme govori "Uf fuj,polovno" ,:) ..Ova druga pokusava da joj objasni da je to ok i vadi neke bluze pokazuje joj..Medjutim druga baba podize rolku preko nosa u smislu gadjenja,osta tu jos par minuta i pobeze iz radnje...Podseti me na mog muza,koga sam par puta pokusala da uteram i SH..Jednom prilikom i jesam,ono sto je pipnuo pipnuo je sa dva prsta,a veci deo vremena proveo u jednom cosku onako naizgled kao da se boji da ce da dobije neku gubu :s ..Inace nije gadljiv kada mu ja nesto kupim i donesem iz SH,kao to je ok..Takodje se dosta puta i zgrane,u pozitivnom smislu, kada kupim sebi neku polovnu stvar,za male pare, ovde ili na nekom drugom kupoprodajnom sajtu... > Sedim sa srugaricom pijuckam kaafu u kaficu,hvali mi se kako je kupila dve majice,gledam totalno obicne,obe kostale oko 4000 din..Ja joj na to pokazem svoje patike jednom obuvene kupljne polovne za 1500 din. ,:) Ona se zgranu!A svo vreme se razmisljam jbt sta bih sve ja kupila na sajtovima za 4000 din ,:) Kaze ona "Uh nemam ja zivaca za to"...Kako vase okruzenje gleda na polovne stvari,kao na kontejner ili bingo? :) Kao da si mog muza opisala. 😁😁😁😂
2019 10 31
Radila sam u fabrici konfekcije i ne daj boze koliko to puta padne, preko koliko ruku prodje, cuva se u nekim magacinima a da ne govorim o samom materijalu koliko je prljav. I onda to dodje u radnje, kupe i ne operu nego pravo na kozu, na te materijale idu misevi koji pisaju po njima tako da sh nije zarazan koliko novo iz radnji.
2019 10 31
Ja licno obozavam polovne stvari I ne pamtim kada sam kupila nesto novo. I svi se oduseve kada me pitaju za neke stvari i cuju gde sam kupila I po kojoj ceni. Moja sestra je ugledni advokat-oblaci se u SH. Druga sestra je hirurg i takodje se oblaci u SH. Hocu da kazem da ne kupuju polovno samo siromašni. Dok moja komsinica pita gde sam kupila, odusevljen a, woooow, hoce I ona to, pa kad cuje SH ona se namrsti I kaze FUJ. I vise joj se ne svidja 😁🤭
2019 10 31
Evo napravicujedno poredjenje...Ovde je jedna clanica sa kojom caskam kupila Max Marinu koznu jaknu za 6000 jakna vrhunsaka..Moja drugarica je kupila u Guessu u Knezu neki kaput sacuvaj me Boze za 15000 na snizenju,,,..Mesavina neke sindze i eko koze.. ,:( Katastrofa!A prosli put kada je bila kod mene takodje kupila neki prsliuk polu zecije krzno polu ne znam ni ja sta,.Platila isto papreno kada je otisla,na stolici kod mene ostali parcici ,neke froncle sa tog SKUPOCENOG prsluka :') :') Nemam nista protiv novog.Ali mnogo vise volim polovne stvari visokog kvaliteta,a platim ih kao neku novu stvar socijalnog materijala... Ja svom najuzem okruzenju pricam da kupujem po kupoprodajnim sajtovima,medjutim sirem ne...A bude mi najsmesnije kada dobijem lavinu komplimenata za neki stajling,a na meni sve sa kupoprodajnih sajtova :') :') ,i to bas od ljudi koji nikada ne bi kupili polovno ,:)
2019 10 31
IvanaL04..On je tek katastrofa....Kupi farmerke za 100-120e...Raspadnu mu se za godinu dana.Kupi patike za otprilike slicnu ili istu cifru isto god i po max...Mislim i on je posizeo od svega toga,posto prodaju zesci skart ovde kod nas,svih brendova...Ali covek ne moze da prelomi,da kupi polovno...Pokusavala da mu pokazem na Limundu kakvu jaknu moze da kupi za 4000...Ma kakvi ne vredi,nepopravljiv..A mene samo zagleda i s...e,kako stalno nesto kupujem ,:) ,a kada se sve sabere ta moja garderoba nije ni blizu cifre tih njegovih farmerki koje se raspadaju brzinom svetlosti....
2019 10 31
Mene isto oduševljava kvalitet nekih SH stvarčica. A i krojevi. Iskreno, ni u jednoj radnji više ne nađem pantalone koje mi dobro stoje.
2019 10 31
Da se razumemo, polovno i novo nisu isto kakva god objašnjenja nudile i tražile izgovore, ko god da ih je pipao i slično, novo je novo. Kupujem polovno jer mogu svašta da nadjem, ali prvenstvo zbog cene, žao mi je da dajem tolike pare na krpe koje su kod nas precenjene, a realno sve su to krpe. Za kozmetiku mi nije žao, za krpe jeste. Ponekad mećem stvari u asepsol 🙄. Polovina mog okruženja kupuje i polovno, druga polovina samo novo jer tako voli i tako je u mogućnosti, u principu se niko ne gadi.
2019 11 01
Apsolutno se slažem sa Sanjom, novo je novo , obožavam novo ali SH nudi neke fenomenalne unikatne stvari koje su pravi raj za nekog ko ne voli da oblači kao 90 % njih na ulici , ima svoj izgrađen stil , voli kvalitet koji je teško naći u buticima jer su uglavnom orijentisani na nabavku turske, kineske i koznakakve robe. Upravo to i sama tražim na ovom sajtu , unikatno, neobično, drugačije a mom oku savršeno lepo. :) Kao što rekoh, malo stvari kupim u SH ali to bude nešto što nosim do faze cepanja , toliko mi se dopadaju. U butiku često promašim i često ishitreno kupim a u SH tačno nađem šta volim ako duže tražim. Opet, gledam i tamo da je ili novo ili kao novo. :) Nikad nešto ofucano i obično. Mikoseb šampon ili tableta u vodi ( protiv gljivica) + soda bikarbona + neki običan šampon -staviti da odstoji pa tek onda oprati i nema bojazni ni od čega. Ja ni u butiku ne volim da probam na golo telo jer je 500 njih probalo pre mene. :(
2019 11 01
MileSanja po pitanju kozmetike se apsolutno razumemo ,:) ,:) Medjutim po pitanju garderobe ja nekako to ovako klasifikujem..Da li je bolji polovan odlicno ocuvan BMW ili nov Jugo?I to mi je uglavnom jedan primer gde objasnjavam,razlog kupovine polovne garderobe...Za novog BMW-a,lovu nemam,a novog Juga necu da kupim ,:) ..Jedino obucu volim novu ili bukvalno kao novu,tipa probano ili jednom noseno.Kao i zimske jakne,posto gube funkciju "zimske",ako se kvase,iako nemaju tragove nosenja...
2019 11 01
Kad Maculi pomenu ovo oblacenje kao njih 90% na ulici...Bila sam srednja skola, i te godine su bile popularne krace jaknice sa tanjim krznom oko vrata. E, sad, izadje serija tirkiz jaknica i pokupuje gomila devojaka u gradu, i jedna moja drugarica...Sedimo druga drugarica i ja u kaficu iznad trga, cekamo nju, i, kao, prepoznacemo je po jakni. U trenutku gledanja kroz prozor, bilo ih je sigurno 7-8 sa istom jaknom :) Znaci, ne crna, siva, bez, neka neupadljiva boja, vec tirkiz covece :D Butici su za sve krivi :')
2019 11 01
Jelena, ta clanica sto je kupila MaxMarinu jaknu je prosla fenomenalno! ;) Meni je super sto u SH radnjama cesto mozemo naci garderobu koja je namenjena zapadnom trzistu. A Krpice oboooozavam jer cesto pronadjem komade koje bukvalno nigde ne bih mogla da nadjem inace
2019 11 01
Meni je ideja SH-a generalno odlična. S tim što je mnogo bolje odrađeno u inoistranstvu nego kod nas. Volim povremeno da obiđem po neku radnju, ali iskreno mnogo krša i demode stvari ima. Tipa kožne jakne iz prošlog veka po 3500rsd, van pameti. Da ne pominjem TH koji je po meni preskup kad im izađe 'nova' kolekcija, pritom dosta oštećenih stvari ima.
2019 11 01
Slazem se...Dosta je skupo kada izadje nova kolekcija..Takodje mislim da ima dosta ofucanih stvari i obicnih..Ja sam svega desetak puta pazarila tamo...Ali svih tih desetak kupovina su bile premije :) ,bukvalno
2019 11 01
Ja baš juče svratila do TH-a da vidim šta ima bilo je sve po 150, i naletim na džemper 100%kašmir oduševim se, pregledam ga sve super, dođem kući ono 3 rupice ima, plus ušiven malo ispod pazuha. Mislim nije strašno može da se sredi. Strašno je to što mu je regularna cena bila 1500 dinara, tačno bih doživela nervni slom da sam ga toliko platila a našla mu 3 rupice. :D
2019 11 01
Ja svaki put nađem svašta kad je po 150, 100, ali potrošim dosta vremena na kopanje i sve detaljno pregledam. Kupila sam jednu toliko lepu haljinu, baš ću postaviti sliku kada je obučem, nisam videla ništa slično
2019 11 01