Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

PREVARA OD STRANE KUPCA!

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/66af1202433fe6bfecc8bdbf34d34c16.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/878e57d5be25d1465642872cbfa71005.jpg) Ovoj clanici sam prodala kosulju, Pull Bear, koja je nova, nikad nije nosena, na sta mi je ona odgovorila da je nosena, i dala negativnu sa obrazlozenjem da je IZNOSENA, sto je van svake pameti. Takodje se pozalila na mere. Ja zaista premeravam cesto i po dva puta stvari da se takve situacije ne bi desavale, mere su apsolutno tacne, proverila sam i sada kada mi je vratila paket. Moze se videti da clanica nije ni mogla da me udostoji odgovora kada sam je upitala koji su to tragovi nosenja, vec je samo danas paket stigao, i nazalost, postar je odneo kod mog oca, inace ga ja nikad ne bih ni preuzela jer se uopste nismo dogovorili da ga vrati. Tako da je zasigurno da joj kosulja nije stojala ili joj se nije dopala, te brze bolje pohitala da vraca i da postavlja ultimatume, i to sve, ljudi moji, zbog mizernog iznosa od 550 dinara, ja ne znam sta je sa ljudima danas. Ja nisam prevarant, cak sam i vise izlazila ljudima u susret nego sto je trebalo za neke stvari, a hvala Bogu, uglavnom sam saradjivala sa divnim clanicama, desavalo se da im nekad nesto ne stoji, ali same su bile svesne da to nije do mene, vec je to generalno problem internet kupovine. Moze li mi neko dati savet sta da radim, da li se mogu obratiti adminu za ovo? Nije meni problem zbog tih 550 dinara, mogle smo se svakako nekako dogovoriti da je ona bila fer, ali nije, nekad covek zaista ne moze gaziti preko svojih principa... Cuti ovome, cuti onome, pa dokle ljudi vise? Rec je o ovoj kosulji: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6f164d601c031ece8f0a42a8a637fea9.jpg)
2019 11 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ebb268b0016523e3541b09c8a40bcc49.jpg) Jos je iskoristila da me uvredi na osnovu mesta u kom zivim...
2019 11 13
> SandraKg93: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ebb268b0016523e3541b09c8a40bcc49.jpg) > Jos je iskoristila da me uvredi na osnovu mesta u kom zivim... Mislim da je generalno problem sta je za koga "novo" a sta "iznoseno", samo sto je takodje problem i kako se ko kasnije nosi sa tim..... Ja sam generalno saradjivala sa vama dva puta, oba puta po dve stvari, i oba puta je bilo i vise nego zadovoljavajuce, haljina i bluza kao nove, dzemperi takodje, ja imam s amo reci hvale za vas kao prodavca i za robu koju prodajete 😊☀️
2019 11 13
Ja bih na vašem mestu vratila novac i zaboravila na to neprijatno iskustvo. Raznih ljudi ima... ja vam verujem da je košulja nova ili kao nova, jer sam takodje saradjivala sa vama kao i ogroman broj članica. Uvek će se naći neko ovakav. Pišite adminu i sačekajte da vam se obriše negativna.Kratki jeste za jednu poštarinu, ali ovde je jasna stvar-ona tu košulju ne želi i tu nema neke filozofije. Probajte da vas ne pogađaju uvrede i ova situacija generalno.
2019 11 13
Slazem se sa Ivanom, vratite joj novac i neka Vam tad obrise negativnu ocenu. Tesko da ce se admin pojaviti...
2019 11 13
Slažem se da novac vratite, mada zaista nekorektno od članice sve što je uradila. Vama će biti savest čista. Ps. Imam osećaj da se poigrala sa Vama. Stavite slike vraćene košulje da se vidi da nema oštećenja.
2019 11 13
@Esprit, ne znam da li to moze (znam da sami ne mozemo da menjamo nick), ali u svakom slucaju ostavite u opisu svog profila link ka tom starom uz obrazlozenje (zaboravljena sifra npr). Ne znam sta dobijate promenom starog nicka u trenutni. Doduse, ako se secate stare sifre i mejla, nastavite tamo, samo ove predmete prebacite na stari.
2019 11 13
Imam pristup starom mailu, zatrazila sam sifru na mail jer se naravno nakon toliko vremena ne secam i dobila sam je. Imam pristup tom nalogu sada, ali mi se ovo ime vise svidja, a i nameravam da nabavljam i prodajem Esprit stvari i da radim porucivanje robe sa Esprit.eu pa mi ovo ime vise "lezi"
2019 11 13
Onda je mozda najbolje da prodaju vrsite sa oba profila (uz dozvolu admina), na starom prodajete to sto stoji, a na ovom samo Esprit stvari. U opise oba stavite link ka drugom profilu. To je neko moje misljenje, mozda je najlakse da se tako organizujete. @Sandra, javite sta je bilo na kraju!
2019 11 13
Nemoj da joj vracas novac,nije prevarena,novac se vraca samo ako je bila tvoja greska vezana za predmet..Cista budalastina,ne nerviraj se oko toga,jako je glup postupak.Zaboravi,ovde ionako clanice dele negativne kao dobar dan,pa kad vidim clana sa negativnom,prosto ne poverujem u njih
2019 11 14
Za ovu njenu izjavu "zivot je kratak" najezila sam se. Kucno vaspitanje je cudo ! 😕
2019 11 14
Ne mogu a da se ne ukljucim u ovu diskusiju, posto me iskreno zanima kako se tek tako dele negativni utisci? Po mom misljenju bi trebalo da se obrazlozi svaki utisak! U ovom slucaju, kako sam ja shvatila clanica je dobila stvar koja joj iz nekog razloga ne odgovara,pa zalepila negativni...gde je dokaz o ostecenju robe, odnosno o kakvim "tragovima nosenja" je rec..glupost! Ne branim clanicu koja je dobila negativni, jer nismo nikad saradjivale, samo verujem da ce neko sankcionisati i trajno ukloniti sa ovog sajta clanove koje svoje frustracije i ljubomoru lece na drugima.
2019 11 14
I svakako mislim da trebate da se obratite administratoru, za uklanjanje negativnog utiska..jer da je druga strana htela da se ovo resi na normalan nacin, do ove teme ne bi ni doslo. A sto se tice vracanja novca, svakako je vasa odluka, mozda bi najbolje bilo da vratite, zasto da Vas neko dodatno proziva
2019 11 14
Ah, pa kako da posalje fotografije ostecenja ili "iznosanosti", to bi vec narusilo gospodjin mir i uzivanje, jer ipak "zivot je kratak" x-) x-) x-) Kontaktirala sam adminku, nadam se da ce mi odgovoriti u skorije vreme da vidim sta mi je ciniti. Krivo mi je samo sto sam dozvolila da vidi da sam se iznervirala, jer joj je to ocigledno dusevna hrana, zaista mislim da joj je merak sto mi je dala negativnu i da joj je to veca satisfakcija bila nego kad bih joj vratila novac. Mozda ce neko reci da preterujem ali zaista mislim da je tako... Sto je najgore, mislim da sam vec jednom saradjivala sa ovom clanicom i saradnja je uspesno realizovana, tako da je mogla svakako lepo da kaze da joj se kosulja ne dopada kako bismo nasle resenje na obostrano zadovoljstvo a ne da se spusta ovako nisko. No dobro, nije ni njoj lako verovatno x-)
2019 11 14
Sandra, dsjte joj bar neutralan utisak sa obrazloženjem. Ovako samo ako uđete kod nje u utiske o drugima se vidi šta se deslilo. Ovako bi se bar odmah videlo o kakvom kupcu se radi.
2019 11 14
1 2 3