Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

PREVARA OD STRANE KUPCA!

Ponudila sam joj da joj vratim novac, videcu sta ce da mi odgovori. Pa ako ne pristane onda cu svakako ostaviti negativan utisak
2019 11 14
Svasta se ovde naziva novim,e sad,da li je vasa kosulja bila nova,nenosena ili kao nova,to vi znate.Ja puno puta nisam dala negativnu za "novu" stvar kad je bilo očigledno da je i te kako nošena.Ćutiš tako,dok jednom ne pukne film i onda daš negativnu kad je već ne znam koji put nova stvar u stvari iznošena ili samo nošena.Možda je i ova žena tako prošla.Do sad nisam kupila ni jednu novu stvar na sajtu,mada je dosta tako oglasavano.Ja sam tako dala negativnu za čizme,"novo,samo probano",jeste,đon im je bio lep,ali se mogao srediti kod obućara,a koža je bila ispresavijana i imala je rupice po sebi,pohabano,ne novo,sto sam dokazala slikama.Devojke me napala da lažem i da mi se ne svidjaju...i da Bog sve vidi ,:) to mi je omiljeno.E da,ispresavijale su se od stajanja u kutiji,ali tamo gde se prsti savijaju kad koračamo! Ako smem da pitam,zašto je etiketa košulje odsečena,ako nije nošena?
2019 11 14
Tako sam je kupila na sajtu, meni je bila uska u rukavima te sam je stavila na prodaju. Da nema etiketu je i pisalo u opisu, tako da je nikako nisam prevarila. Kosulja nema nikakvih tragova nosenja, nema cupkica nit je bilo gde istanjena. Razumem da ste Vi Lela imali lose iskustvo, ali ja zaista prevarant nisam, sto se moze videti i na osnovu mojih pozitivnih ocena :)
2019 11 14
Po mom misljenju mislim da je gospodja naduvala situaciju bez potrebe . Ja sam za to da uvek treba biti korektan i da se svako sa svakim moze dogovoriti ako su dve strane normalne osobe . Meni se dosta puta desilo da su moja ocekivanja o necemu sto sam porucila bila hiljadu puta visa od onoga sto mi je na kraju stiglo , da li zbog toga kako meni stoji, da li zbog materijala pa nikad nisam pravila frku zbog toga. Prvo, ona nije trebala da vrati kosulju , a da nije prvo obavestila prodavca Drugo, dala je negativan utisak , a nije ponudila nikakvo resenje problema , niti je zelela da saradjuje sa prodavcem Trece , njen utisak , citiram : oglasena kao NOVA kosulja a u stvarnosti kosulja koja je dobro iznosana a i mere ne odgovaraju.Vratila sam kosulju i oprostila se od mog novca - zvuci kao da je ona prevarena i da prodavac NECE njoj da vrati novac. A u konverzaciji koju smo videli nigde nije napisala da vrate jedna drugoj robu tj. novac i da tako rese problem bez nepotrebne tenzije .
2019 11 14
> RebelliousFleww: > Nemoj da joj vracas novac,nije prevarena,novac se vraca samo ako je bila tvoja greska vezana za predmet..Cista budalastina,ne nerviraj se oko toga,jako je glup postupak.Zaboravi,ovde ionako clanice dele negativne kao dobar dan,pa kad vidim clana sa negativnom,prosto ne poverujem u njih Slažem se. Ne shvatam zašto bi vraćala novac.. Strašno je a i smešno i tužno što većina članica pušta prevaranta da ih drka iz straha od negativne ocene. 😂
2019 11 14
Da se niko ne naljuti..Ja uopste ne shvatam otvaranje tema i haos oko 100,200,500 din....Posebno ne sudjenje..Razumem da nesto stvarno zapne ili neka zestoka nedoumica ali realna...Zasto takve stvari ne resavate putem inboxa ili ocena na profilu sa objasnjenjem.?Mislim ovde nema sta ili vracate novac ili ne...Ili se obracate administratoru...Da li je kosulja bila nova to niko nas ne zna,mozemo samo da nagadjamo i da se igramo detektiva. Vi svakako imate ozbiljan broj pozitivnih ocena,sto nije zanemarljivo i lepu garderobu i to je na vasoj strani.
2019 11 14
Vraćanje novca nema veze sa strahom od negativne, već sa nečim što se zove obraz. Sa moje tačke gledišta. Upuštanje u komunikaciju i teranje maka na konac sa ovakvim kupcem je gubljenje vremena. Vratiš novac i završiš priču. Ne zbog negativne, već zbog sebe. Tako ja gledam na stvari. Neko ne misli da je ok vraćanje novca. Razni ljudi, razna mišljenja.
2019 11 14
> Ivanamand: > Vraćanje novca nema veze sa strahom od negativne, već sa nečim što se zove obraz. Sa moje tačke gledišta. Upuštanje u komunikaciju i teranje maka na konac sa ovakvim kupcem je gubljenje vremena. Vratiš novac i završiš priču. Ne zbog negativne, već zbog sebe. Tako ja gledam na stvari. Neko ne misli da je ok vraćanje novca. Razni ljudi, razna mišljenja. Upravo tako!
2019 11 14
A zašto bi vratila novac, ako zna da je ona ispala fer i koretktna. Dok se bude popuštalo ovakvim kupcma hoću-neću, sviđa mi se ne sviđa mi se i drugi će videti da mogu. Zašto bi se ona nervirala i gubila i pare pa makar to bilo i 500 dinara zbog žene koja ima mentalni sklop kao tinejdžerka od 15 godina? Evo moj ti je savet ne vraćaj pare i daj joj negativnu. Nema popuštanja!
2019 11 14
> blondy1: > I svakako mislim da trebate da se obratite administratoru, za uklanjanje negativnog utiska..jer da je druga strana htela da se ovo resi na normalan nacin, do ove teme ne bi ni doslo. A sto se tice vracanja novca, svakako je vasa odluka, mozda bi najbolje bilo da vratite, zasto da Vas neko dodatno proziva Meni je administrator skinuo negativnu,ali ke clanoca bila azurna pa odmah vratila...
2019 11 14
> gothkitty: > > RebelliousFleww: > > Nemoj da joj vracas novac,nije prevarena,novac se vraca samo ako je bila tvoja greska vezana za predmet..Cista budalastina,ne nerviraj se oko toga,jako je glup postupak.Zaboravi,ovde ionako clanice dele negativne kao dobar dan,pa kad vidim clana sa negativnom,prosto ne poverujem u njih > Slažem se. Ne shvatam zašto bi vraćala novac.. > Strašno je a i smešno i tužno što većina članica pušta prevaranta da ih drka iz straha od negativne ocene. 😂
2019 11 16
VRATILA SAM KOSULJU JER NIJE NOVA KAO U OPISU A I KAKO NOVA KOSULJA MOZE DA KOSTA 550 DINARA...AKO HOCE NEKA MI VRATI NOVAC AKO NECE ...PROSTO JOJ BILO... A OVAKO ONA KOMUNICIRA.. Sram da Vas bude! Bog sve vidi. Kakve god da Vas frustracije muce u zivotu, verujem da cete vremenom naci resenje da se izborite s njima, a ne da ih ispoljavate na neduznim ljudima. Pozdrav i svako dobro Vam zelim
2019 11 16
"KAKO NOVA KOSULJA MOZE DA KOSTA 550 DINARA" - Znaci, to niste znali unapred, nije pisalo u opisu da je 550 din? Moze, i te kako, cak i jeftinije da kosta nova kosulja, cak i sa etiketom. Provereno.
2019 11 16
:') Ja se bas pitam koliko Pull&Bear kosulja bez etikete na sajtu MK treba da kosta..Hmmmm vrv jedno 1500 din ,:) ..Cena nikada ne moze biti argument!..Posebno ne na sajtu gde je 90% stvari precenjeno!
2019 11 16
Vi Mirjana u inboxu ne odgovarate na poruke, a na forumu ste se raspisali :) Ja sam samo napisala kako Vam je i sledovalo nakon onakvih recenica sa Vase strane. Ni u kom trenutku nisam rekla da Vam necu vratiti novac, ceo skrinsot naseg razgovora je prikazan, da ste mi lepo naveli razloge vracanja kosulje najverovatnije bismo se i racionalno dogovorile nekako da saradnja, pa cak i ta reklamacija bude realizovana na obostrano zadovoljstvo ali Vi ste izabrali da to bude ovako.
2019 11 16