Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

PREVARA OD STRANE KUPCA!

SandraKg...A zasto ste kupcu Vi dali negativnu,kada je platila I preuzela predmet..Ona kao kupac ima pravo da bude nezadovoljna robom,bilo realno ili ne...Ali vas nije prevarila platila je I preuzela predmet..
2019 11 16
Slazem se sa Vama da kupac ima pravo da bude nezadovoljan, ali ako se vec desi tako nesto, valjda ce 95% ljudi da nastoji da resi nesporazum na neki civilizovan nacin i da bude kooperativan, ja nisam ni dobila priliku da resim reklamaciju niti sam odbila da joj vratim novac, vec odmah dobih negativnu ocenu, tako da imam i ja prava da budem nezadovoljna kao prodavac i u skladu sa tim ostavim adekvatan utisak. Da sam ja odbila da vratim novac, slazem se da ne bih imala prava da joj ostavim negativnu, ali ovako je vec prica drugacija :)
2019 11 16
I ja sam sa vama saradjivala, uzela dvoje farmerki, platila preko 2500 din, sto mi je u tom trenutku bilo mnogo. I da vam kazem nesto, uzivo su farmerke bile potpuno drugacije! Pre svega boja, slike nisu bile realne. Jedne su bile pretanke, sto ste trebali naglasiti u oglasu, i nogavica se krivila. Njih sam bacila, ove druge koje nisu imale elastina prodala na oglasima ali uz realne slike. I sve sam vam to rekla, pogotovo za nerealne slike. Vi ste se oglusili o to, rekli da ne ulepsavate fotke, i sto nisam pitala da li su tanke i da li imaju elastina. Niste bili prijatni uopste. Ali ja u tom trenutku nisam bila bas iskusna na Mk, i imala sam pritisak vasih silnih ocena. Nisam dalje insistirala na povracaju, i jos vam dadoh pozitivnu ocenu. Sada bih postupila drugacije, insistirala bih na povracaju robe i novca. Ono sto je specificno a ne vidi se na slikama mora se naglasiti u oglasima! Eto cisto da znate, i vi ste sigurno neke ostetili, i niste uvek bili fer niti kooperativni!
2020 02 01
1 2 3