Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Zahtev da se posalje cena na mail u eurim

I ja sam dobila 😂 Definitivno nesto sumnjivo 😂
2019 11 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/385df552f328dbecfca2dc9505725145.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/126101c6a07702e8b46e22ec745e7fab.jpg) ovo je neka prevara ocigledno...
2019 11 14
Takodje dobila poruku.... Bas nas ima besposlenih.... 😄😄😄😄😄😄😄 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/87b858fe9d366fce2e4bbc9df295e1b8.jpg)
2019 11 14
Ja imam neke stare oglase na Halooglasima..Ni ne ulazim tamo..Pre par meseci udjem i na svim oglasima,pitanje da li je dostupno i kontakt iskljucivo na mail..Cak mi je jedan takav upit sa oglasa bio poslat i na telefon..
2019 11 14
Isto je i kod mene. Upravo sam napisala poruku adminu i osmisljavam naslov teme da vas upozorim na sve ovo. I ja sam odgovorila, uprkos sumnji i iz znatizelje, i dobila identican odgovor.
2019 11 14
Izgleda da samo ja nisam dobila takvu poruku :o :)
2019 11 14
Stigao upit i meni. Objavila sam večeras haljinu i za nju mi traži cenu u EUR, naravno, bitan je e-mail. Napisala sam da ne odgovaram e-mailom
2019 11 14
> morena92: > > NinaKg: > > Izgleda da samo ja nisam dobila takvu poruku :o :) > Jbg, ni ja , izgleda da nismo aktuelne :') Pisite vi njoj! :')
2019 11 14
Isto danas pisala tri puta...rekla sam da e-mail nemam😉i odgovorila tj.dala odgovor koja je cena,u evrima medjutim kada je drugi put,pa treci pisala tu sam pukla😤I oterala je 😂😂😂😂pi...pi...pi...
2019 11 15
Naveden mejl je poslat iz Kanzasa (Amerika), vezan je za brojne prevare putem neta gde se predsavljaju kao Rusi, ganjaju preko sajtova za upoznavanje i sl. Te mejlove koje ste dobili su slični Nigerijskoj prevari i nikako ih NEMOJTE otvarati, a kamoli odgovarati na iste. Kao neko ko se bavi sajber-bezbednošću, mogu Vam garantovati da to što Vi mislite da Vam se ništa ne dešava ako navodne mejlove otvorite ili na iste odgovorite, u pozadini oni imaju od svake prikupljene informacije profit. Samim tim što Vam već imaju mejl, a većina ljudi u Srbiji i širom sveta nažalost koristi jedan mejl za sve-forume, društvene mreže, bankovne račune itd., ako Vam se neko zlonameran dokopa mejla, računajte da će doći do svih ostalih informacija o Vama očas posla. I nemojte razmišljati "kome sam ja zanimljiv", njima su zanimljiv Vaš novac i Vaši podaci koje mogu prodati za isti a ne Vi. Ne odgovarajte i ne otvarajte poruke/mejlove sumnjivog porekla.
2019 11 15
Meni je prošle godine tako poslala devojka iz Slovenije, registrovala se samo da bi poslala poruku, i dopisivale smo se uredno preko mail-a, lakse joj bilo nego da ulazi na sajt. Uplatila mi za dve stvari i ptt, ja poslala, ona javila i to je to. Znam da je mnogo prevara, ali eto mozda je neka devojka iz ino, ne razume se uopste sta su dinari i kako da ih konvertuje, a poruku je prevela preko google translate... Mooozda :-)
2019 11 15
@LaReina Ovo očito nije taj slučaj. Hvala ti WhiteWolf.
2019 11 15
Stvarno ima svakakvih prevara, koristan je MK forum :") @pipolina hvala za temu @WhiteWolf hvala na objasnjenju, da sam dobila mail mozda bih ne razmisljajuci otvorila :(
2019 11 15
> WhiteWolf: > Naveden mejl je poslat iz Kanzasa (Amerika), vezan je za brojne prevare putem neta gde se predsavljaju kao Rusi, ganjaju preko sajtova za upoznavanje i sl. > Te mejlove koje ste dobili su slični Nigerijskoj prevari i nikako ih NEMOJTE otvarati, a kamoli odgovarati na iste. > Kao neko ko se bavi sajber-bezbednošću, mogu Vam garantovati da to što Vi mislite da Vam se ništa ne dešava ako navodne mejlove otvorite ili na iste odgovorite, u pozadini oni imaju od svake prikupljene informacije profit. Samim tim što Vam već imaju mejl, a većina ljudi u Srbiji i širom sveta nažalost koristi jedan mejl za sve-forume, društvene mreže, bankovne račune itd., ako Vam se neko zlonameran dokopa mejla, računajte da će doći do svih ostalih informacija o Vama očas posla. > I nemojte razmišljati "kome sam ja zanimljiv", njima su zanimljiv Vaš novac i Vaši podaci koje mogu prodati za isti a ne Vi. > Ne odgovarajte i ne otvarajte poruke/mejlove sumnjivog porekla. 👏👏👏👏👍👍👍
2019 11 15
> WhiteWolf: > Naveden mejl je poslat iz Kanzasa (Amerika), vezan je za brojne prevare putem neta gde se predsavljaju kao Rusi, ganjaju preko sajtova za upoznavanje i sl. > Te mejlove koje ste dobili su slični Nigerijskoj prevari i nikako ih NEMOJTE otvarati, a kamoli odgovarati na iste. > Kao neko ko se bavi sajber-bezbednošću, mogu Vam garantovati da to što Vi mislite da Vam se ništa ne dešava ako navodne mejlove otvorite ili na iste odgovorite, u pozadini oni imaju od svake prikupljene informacije profit. Samim tim što Vam već imaju mejl, a većina ljudi u Srbiji i širom sveta nažalost koristi jedan mejl za sve-forume, društvene mreže, bankovne račune itd., ako Vam se neko zlonameran dokopa mejla, računajte da će doći do svih ostalih informacija o Vama očas posla. > I nemojte razmišljati "kome sam ja zanimljiv", njima su zanimljiv Vaš novac i Vaši podaci koje mogu prodati za isti a ne Vi. > Ne odgovarajte i ne otvarajte poruke/mejlove sumnjivog porekla. Ne razumem, mogu li doci do nasih podataka samo ulaskom na taj link njihovog maila sto salju porukom? Posto vidim da ste naglasili da ni ne otvaramo mailove. Ja sam slucajno usla u link, naravno nisam odgovarala na mail, odmah sam izasla.
2019 11 15
1 2 3 4 5 6 7 ... 8