Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

KAD MOGU ONE MOGU I JA - BEZOBRAZLUK ILI DEBILIZAM ????

Eto, zaista se pitam...da li se pojedine clanice vode onim Kad mogu drugi mogu i ja ili ne kapiraju za sta sluzi ovaj pdf ? Oglasavanje rasprodaja na ovom pdf i ostalim sa drugom namenom, vec prelazi u tezak oblik bezobrazluka ili debilizma ..... Ovakvo, da kazem, napadacko, agresivno reklamiranje, kod mene i kao kupca i kao prodavca stvara veliku odbojnost i nepoverenje. Pa drage dame, sve i dzabe da dajete od vas nikada nista ne bih kupila. Kako ste spremne da krsite pravila sajta tako se od vas mogu ocekivati i nekorektne saradnje. Znaci, na sve ste spremne !!!
2019 11 27
ISTO. Bukvalno ne razumem, i ovako je forum unisten sa ovim "filmovima" sad su jos i one nasle da se reklamiraju gde stignu
2019 11 27
Očigledno i jedno i drugo pošto niču kao pečurke posle kiše. Evo još jedna! Šta treba da ih neko urazumi!? Da im zatrpamo inbox sa 'želim' za svaki predmet za 1 dinar!? I samo da dodam da nikad ne promaše da stave svoju objavu u podforum POKLANJAM.
2019 11 27
Evo ja da budem iskrena koja jesam okacila nekoliko objava na razlicita mesta, kad sam prvi put listala forum videla sam da svuda sve kace clanice, pa sam protumacila da je to u redu. Zatim mi je neka skoro skrenula paznju i uvazila sam primedbu i zahvalila se. Mozda treba i ostalima...
2019 11 27
I ja kad sam skrenula pažnju jednoj članici na to da je protiv pravila , koja uzgred nije nova članica,rekla mi je da meni niko ne brani da i ja postavim ...tako da ..nekima ne vredi ni reći...
2019 11 27
Nova navala, extra ponude, navali narode, kakve prodavice, butici, tc, etc......samo na krpicama, staro a povoljno Ako se ne opare na crni petak, nikad nece :')
2019 11 29