Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Devojke hajde da se malo zabavimo

Da li vam se desilo kada slusate neku pesmu,nije bitno da li je strani ili domaci izvodjac,da totalno pogresno razumete tekst ili ga vi jednostavno cujete drugacije?! Napr.Moj drug je pesmu od grupe Queen - Another one bites the dust , bas taj deo kada Freddie peva ,Another one bites the dust razumeo kao Radovan baca daske.😂
2019 11 28
Jaoo, meni jeste, sa nasom pesmom, blaaaam 😂😂 Videla ja da na youtube-u postoji pesma LA MIAMI, ali nisam ulazila da je slusam, a redovno sam je slusala u kaficu ne znajuci da je rec o istoj pesmi. Pevala sam MAMI JAVI, MAMI JAVI 🤪🤪🤪🤪🤪
2019 11 28
> tamilina: > Jaoo, meni jeste, sa nasom pesmom, blaaaam 😂😂 > Videla ja da na youtube-u postoji pesma LA MIAMI, ali nisam ulazila da je slusam, a redovno sam je slusala u kaficu ne znajuci da je rec o istoj pesmi. > Pevala sam MAMI JAVI, MAMI JAVI 🤪🤪🤪🤪🤪 😂😂😂😂Pa hit..Ja sam do svoje 12 godine zivela u ubedjenju da je Semsa Suljakovic musko😂😂😂
2019 11 29
Ima ona pesma "Mornar" od yu grupe, mislim da su svi koje znam čuli da kaže "Kao mornar dobro more sanjao sam te al' je NEKO slao talase (umesto Neptun hahah) Isto tako od Olivera Mandića pesma "Odlazim, a volim te" svi pevaju "Dođavola sve, dođavola SA MNOM, odlazim a volim te" (a treba "dođavola SAV BOL") I možda najpoznatije od Dino Merlina "Ostalo je još malo VREMENA u ovom mom starom upaljaču", (malo KREMENA) A od ovako ređih primera dve moje drugarice su refren pesme od Charlie Putha "Attention" umesto "You just want ATTENTION, you don't want my heart" čule "You just wanna TOUCH IT" hahahaha
2019 11 29
Naaaaaaravnoooo........... Jos iz onog vremena kada sam izlazila i posecivala i mesta na kojima su se pustali narodnjaci imam ova tri apsolutna pobednika: Na 3. mestu nalazi se Aco Pejovic sa tekstom pesme: "Eh kad bi ti zelje moje popilaaaaa" Ja sam je u skladu sa trilerom i kafanskom atmosferom pesme cula ovako: "Eh kad bi ti, zeno moja popilaaaaaa......" :') :') :') valjda kad bi popila onda bi ga vise volela i sve bi mu oprostila hahaha.... Na drugom mestu je Jelena Karleusa, inace poznata po strahovito losoj dikciji tako da mi ne treba zameriti. Tekst pesme je: "Iz tasne crnu olovku ja vadim, po zidu pisem sta cu da ti radim". E ja sam je cula ovako: "I strashno crnu olovku ja vadim...." :') :') :') :') valjda da ga napadne olovkom, sta znam hahaha I apsolutni pobednik Dona Ares. Ne secam se vise ni pesme, ali stih ide ovako: "...Kao ptici lomis krila". Ali, ja sam cula: "Hobotnici lomis krila!" :') :') :') :') :') I dugo se pitala ko pise tako glupe i nelogicne tekstove hahahahaha........
2019 11 29
Hari Mata Hari u pesmi "Ne mogu ti reći šta je ljubav" kad kaže "da me budi zveket dukata s tvoga prsluka" sam GODINAMA interpretirala kao "sve KAT do KATA s tvoga prsluka" i bila u fazonu wtf, ko smišlja ovoliko besmislene tekstove... :') Ok, znam da je kat na hrvatskom sprat ali i dalje niđe veze :')
2019 11 29
Ja sam bila ubeđena da Ava Max u pesmi peva "She sleep with the psycho", a u stvari je tekst "She's sweet but a psycho" :')
2019 11 29
Ja sam nekad davno na fejsu videla da je poznanica objavila Eh, sto nisam sunce da ti grijem lice, da te jutrom senom pokrivam (umesto snenu pokrivam) 😂
2019 11 29
Meni nije bilo jasno sta znaci u Indirinoj pesmi "Nisam sumnjala" "... njeno ime za pticu", pa sam mozgalaaaa, mozgalaaa i na kraju sam skapirala 🤣
2019 11 29