Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Devojke da li ste se upoznale?

Mene ovo bas interesuje😬Da li se neka od vas ovde upoznala sa nekom clanicom,mozda postale prijateljice?Ne mislim ono upoznale kada ste kupovale garderobu i vrsile licno preuzimanje...Nego u smislu da ste popile kafu,da se cujete,da odrzavate neku vrsti kontakta...Meni je to super ako jeste...Mozda ne bi bilo lose, ko je zainteresovan,da upozna vise ljudi,pa mozda i da stekne neke prijatelje u drugom gradu,da otvorimo neku temu tog tipa.Kako se to vama cini?
2019 12 05
Ja sam se upoznala sa jednom clanicom odavde 2014-e god. Postala mi je jedna od najboljih drugarica :) . Bila kod mene na vencanju., vidjamo se, cujemo, poveravamo jedna drugoj. :") :")
2019 12 05
> sanjce: > Ja sam se upoznala sa jednom clanicom odavde 2014-e god. Postala mi je jedna od najboljih drugarica :) . > Bila kod mene na vencanju., vidjamo se, cujemo, poveravamo jedna drugoj. :") :") Sve isto upoznala vise njih, cujemo se, vidjamo se kafenisemo... samo se jos udale nismo :D
2019 12 05
> bloodytears: > > sanjce: > > Ja sam se upoznala sa jednom clanicom odavde 2014-e god. Postala mi je jedna od najboljih drugarica :) . > > Bila kod mene na vencanju., vidjamo se, cujemo, poveravamo jedna drugoj. :") :") > Sve isto upoznala vise njih, cujemo se, vidjamo se kafenisemo... samo se jos udale nismo :D Jao divno.Bas mi je to super.😍😍😍😍 Mozda ce se javiti jos neko sa slicinim iskustvom😬
2019 12 05
Ja sam jedne davne godine, pre sigurno 10 godina, organizovala skup članica sa ana foruma jer smo tamo prodavale stvari. Otišle na kafu, ponele kese stvari za kupovinu i razmenu... Baš je bilo lepo druženje. Onda smo se čule još neko vreme, kupovale, razmenjivale, ali davno je bilo, posle svako poslom i fakultetom na svoju stranu 😊
2019 12 05
I meni je ovo super 😀 Baš sam razmišljala o istom pre neko vreme... Mogle bi da organizujemo nešto 😁
2019 12 05
Da, sad mi je draga kućna prijateljica. Živi ulicu ispod mene, a nismo se znale niti videle u životu, upoznale se ovde 😇 skoro svaki dan se vidimo :)
2019 12 05
> Debela_devojka: > Da, sad mi je draga kućna prijateljica. Živi ulicu ispod mene, a nismo se znale niti videle u životu, upoznale se ovde 😇 skoro svaki dan se vidimo :) Neverovatno. Mogle bi stvarno ko je zainteresovan da otvorimo neku temu,pa ko zeli da se prikljuci ,mozda ovde cak ima i nekoga ko zivo blizu vas u susednom gradu npr.
2019 12 05
Ja sam zaa :") :") :")
2019 12 06