Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Ideja animatori

Skoro smo bili na rođendanu u komšiluku i drugarica je pozvala animatori patrolne šapu. 20e pola sata je zabavljala decu u kostimu, ništa posebno, malo muzike, kao traže tortu po kući i slično. Pošto izvrsno umem da se glupiram, znam svaku dečju pesmicu, a videla sam da vole da se skupe oko mene kad pustimo muziku i slično, pade mi na pamet da kupim jedan kostim, recimo Pepu i da budem povoljnija, tipa 1000 din. Da li bi bilo interesovanja, šta mislite?
2019 12 09
Verujem da bi, samo ako budeš napravila neku reklamu da roditelji čuju za tebe🤗 onda će krenuti preporuke
2019 12 09
Apsolutno. Instagram, FB, neki snimak na YT sa kljucnim recima...ogromna je potraznja danas za tim. Bas ogromna
2019 12 09
Ideja ti je odlicna. Tu nemas neka ulaganja sve je stvar tvoje dovitljivosti i maste. Verujem da bi bila tooop animanitor. Javi kad odlucis pa da sirimo pricu dalje.
2019 12 09
Potraznja je super, i dobro ces proci uz reklamiranje. Mada u Bgu toga ima na pretek. Moj drugar je secam se smislio da bude Deda Mraz oko NG, i davao letke po gradu, nije nesto najbolje proslo. Bolje je neki lik za rodjendane. Ja imam kositim klovna i to sam radila. Deca u gradu ne otkidaju za animacijom, kao deca sa sela. Valjda su se nagledali. Moja mala se prepala od dinosaursa kod brata na rodjendanu 😂
2019 12 09
Potrazenje ima, konkurencija velika,a u sustini veoma malo dobrih animatora.Moj klinac nikada nije voleo animatore,bili su mu dosadni.Ako si povoljna a na sve to i dobra,mislim da mozes lepo da zaradis...
2019 12 09
Pa, ajde malo ispitajte decu šta bi voleli da čuju/vide, kako im držati pažnju. Moji su još dosta mali. Čisto malo da napravim m neki program
2019 12 09
Mi u Boru imamo izvrsne animatore (na facu ih nadji Party people Bor). Muz i zena. Imaju razne ali jako kvalitetne kostime. On pravi svakakve zezalice od balona,ona crta deci lice (sminka profi)...imaju svoj zvucnik koji donose,pustaju im pesmice...igraju se skakanja u dzakovima,nose loptice u kasikama,gadjaju onim lepljivim lopticama tablu...deca ih obozavaju Uz sve to imaji svoju igraonicu na naduvavanje koju i zasebno iznajmljuju Ali nisu bas jeftini mogu ti reci... Jedne godine sam zvala jednog "Miki Mausa",posto ga moja klinka obozava,a on zali boze,ko mulac plus neki visok pa mu kostim mali...ne zna ni pesmicu da otpeva,uzas... Ako radis,samo napred,i samo kvalitetno Ako volis sa decom onda ce ti ici od ruke 100%
2019 12 10
Ma, iskreno, ne bih se toliko baš unosila. Niti umem da pravim te balone, niti bih ja to nešto naplaćivala skupo. Više sam mislila nešto kao ova šapa, muzika, pesmice, aram sam sam i slično, možda da improvizujem onu šipku za lambadu i da sve to bude pola sata, 40ak minuta i tipa 1000 din.
2019 12 10
Moja deca vole Mini, Elzu, Masu. Realno, budi Masa, svako moze da se glupira kao Masa. Samo trckaras unaokolo i pravis nered i propast. 😂
2019 12 10