Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

PREVARA!!!!!

Naslov je tu da bi skrenuo paznju..... 😆😆 Da pogledate ovu temu..... https://mojekrpice.rs/forum/t/524277/procitajte-hitno Devojkama koje su prve u otvranju tema, reklmiranju i komentarisanju sam poslala poruke, neke su kulirale, neke su rekle da ne zele da ucestvuju, nekima je skupo, to mi je ok... Lako je biti "human" kad delite dzakove nepotrebnih stvari, koje bi inace bacile, hajde poklonite nesto novo, pa makar ne dobile nista za uzvrat ( a dobicete!!!!) Za sad nas ima nekoliko....
2019 12 12
Meni se iskreno, ideja ne dopada jer imam svog krsa, ne treba mi tudji :D Malo me plasi kutija puna kojecega, osecam se kao loto devojka i kada rondam po svojim ormarima, bukvalno bi me surpise paketic sklapan od nekog ko me ne poznaje istraumirao. Svakako sam planirala da nasumicno odaberem par clanica koje su moje predmete stavile u listu zelja, i da im poklonim, i ne bih se bunila da tako neko pokloni i meni. :D
2019 12 13
> DzoDzo: > Meni se iskreno, ideja ne dopada jer imam svog krsa, ne treba mi tudji :D > Malo me plasi kutija puna kojecega, osecam se kao loto devojka i kada rondam po svojim ormarima, > bukvalno bi me surpise paketic sklapan od nekog ko me ne poznaje istraumirao. > Svakako sam planirala da nasumicno odaberem par clanica koje su moje predmete stavile u listu zelja, > i da im poklonim, i ne bih se bunila da tako neko pokloni i meni. :D A moze da bude i zanimljivo🙂znas da jos uvek imam dzempercice na rombove koje si mi poklonila pre sto godina😊
2019 12 13
<3 <3 <3
2019 12 13
Meni se ideja bas dopada,uvek mozes te iste stvari da prosledis ako ti se ne dopadaju..uostalom zar to svi ne radimo sa poklonima iz stvarnog zivota. :)
2019 12 13
> Wesna90: > Meni se ideja bas dopada,uvek mozes te iste stvari da prosledis ako ti se ne dopadaju..uostalom zar to svi ne radimo sa poklonima iz stvarnog zivota. :) ❤️❤️❤️❤️❤️
2019 12 14