Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

PITANJE, POMOC??

Mozda je glupo pitanje, ali ako neko moze da mi ponogne.. imala sam nezasticen odnos 18.12. 17. Mi je bio poslednji dan menstruacije, nakon toga decko i ja smo imali skoro svako vece zakljucujuci sa vecerasnjim odnos, a radimo na bebi. Kad mogu da najranije da uradim test? Hvala unapred🌸
2019 12 25
Da bi Vam neko odgovorio na to, mora da zna duzinu Vaseg ciklusa, da li je redovan/neredovan, na osnovu toga izracuna kad Vam je ovulacija... Sto se tice testa, on moze da bude pozitivan 10 dana nakon zaceca. 😊
2019 12 25
Nekad mi je na 26 nekad na 28 dana, ovog meseca mi je bilo na 26
2019 12 25
Da li mogu pre ovulacije da uradim test, tj danas ?> Bojanaa12: > Da bi Vam neko odgovorio na to, mora da zna duzinu Vaseg ciklusa, da li je redovan/neredovan, na osnovu toga izracuna kad Vam je ovulacija... > Sto se tice testa, on moze da bude pozitivan 10 dana nakon zaceca. 😊
2019 12 25
mislim da ovako rano moze samo beta hcg test sa pouzdanoscu utvrditi trudnocu
2019 12 25
Tek kada vam zakasni menstruacija, pre toga uglavnom pokazaće negativan rezultat jer neće biti dovoljno HCG hormona, čak i ako zatrudnite. Dakle treba da sačekate da vam kasni menstruacija 5-6 dana. Čak ni test krvi ne bi pokazao sigurne rezultate prerano. Meni je tako bilo, prerano sam uradila test i mislila da nisam trudna, međutim kada mi je kasnila mestruacija, test je bio pozitivan.
2019 12 25
Na onom kalendaru pise kao da mi je ovulacija za dva dana, znaci najbolje mi je da sacekam menstruaciju..Para i para sam dala za testove i uvek se pokajem jer prerano uradim😂 > marijana24: > Tek kada vam zakasni menstruacija, pre toga uglavnom pokazaće negativan rezultat jer neće biti dovoljno HCG hormona, čak i ako zatrudnite. Dakle treba da sačekate da vam kasni menstruacija 5-6 dana. Čak ni test krvi ne bi pokazao sigurne rezultate prerano. > Meni je tako bilo, prerano sam uradila test i mislila da nisam trudna, međutim kada mi je kasnila mestruacija, test je bio pozitivan.
2019 12 25
> dacag79: > Na onom kalendaru pise kao da mi je ovulacija za dva dana, znaci najbolje mi je da sacekam menstruaciju..Para i para sam dala za testove i uvek se pokajem jer prerano uradim😂 > marijana24: > > Tek kada vam zakasni menstruacija, pre toga uglavnom pokazaće negativan rezultat jer neće biti dovoljno HCG hormona, čak i ako zatrudnite. Dakle treba da sačekate da vam kasni menstruacija 5-6 dana. Čak ni test krvi ne bi pokazao sigurne rezultate prerano. > > Meni je tako bilo, prerano sam uradila test i mislila da nisam trudna, međutim kada mi je kasnila mestruacija, test je bio pozitivan. Tako sam i ja sa prvom trudnocom. Ovi u apoteci su sigurno mislili da sam luda. Na kraju nam je trebalo godinu i po dana da ga opravimo. Ispalo je da imam samo jedan jajnik. Pa ovulacija malo luduje :) Ali evo, sad sam trudna sa drugim, nisam ni primetila da mi kasni menstruacija. Za drugu bebu nam je trebalo 7-8 meseci, tako da nekima se ne desi iz prve, ali bude kad mu dodje vreme, sto se kaze :)
2019 12 26