Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li neko zna o ovom vikend radovanju ?

Da lo neko zna nesto o vikend putovanjima u Bec preko neke agencije? Sada nisam sigurna da je vikend ali mislim da je jednodnevno ili dvodnevno sa obilaskom trznih centara, Primark radnje itd..? Negde sam peocitala da je neko ovde pisao o tome, ali se ne secam detalja, a bih zamolila za informacije ako neko zna 😊. Hvala unapred 😊
2020 02 15
Ponuda zavisi od agencije. Postoje ponude sa dva noćenja I doruckom, jedno nošenje I doručak kao i jednodnevni izleti. Ne znam šta te tačno odnosi informacija zanima. :)
2020 02 16
> Matejinka: > Ponuda zavisi od agencije. Postoje ponude sa dva noćenja I doruckom, jedno nošenje I doručak kao i jednodnevni izleti. Ne znam šta te tačno odnosi informacija zanima. :) Hvala na odgovoru 😊 Konkretno ture koje su organizovane prventveno zbog sopinga 😊 Pretpostsvljam da tako nesto podrazumevaju jednodnevni 😊 Ukoliko znate neku agenciju, preporucite 😊😊😊
2020 02 16
Ako je samo šoping onda je jednodnevni, za to Vam je svejedno koja agencija. Ali te ture uglavnom ne idu u SCS pošto ste spominjali Primark koji se tamo nalazi. Mislim da možete naci na internetu preko kupona za mozda 30e soping turu.
2020 02 16