Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Fleka od crvenog vina

Pozdrav svima, sinoc u izlasku me jedan ''divan'' mladic zalio crvenim vinom ili bambusom, sreca dole sam imala crnu koznu suknju, pa fleke nisu vidljive, ali gore sam imala belu majicu, koja je prakticno nova, nosena 2-3x i prelepa je...sta mislite, da li ima sanse da se te fleke skinu...planiram da nosim na hemijsko u ponedeljak...jeste li imali iskustva i jeste li uspele da se resite ovih fleka? :s
2020 02 22
Ja znam da crno vino skida belo vino, ali ne znam da li to vazi za sve materijale. Ja sam uvek tako uspevala da skinem..
2020 02 22
Pokušajte sa venišem... Direktno na fleku i u mašinu. Meni je pomogao ali relativno brzo sam i oprala. Bitno je samo da nema nekih šarenih delova i aplikacija na majici jer hoće da izbledi od veniša.
2020 02 22
Ace za beli ves skida sve fleke znaci samo za beli ves.A I probaj sa sodom bikarbonom ;)
2020 02 22
Stavis u lavor belu majcu malo stavis ace I.neka odstoji pola sata.Garantovano skida sve fleke
2020 02 22
Hvala na predlozima, sa Vanishom nisam imala uvek najbolja iskustva, tako da cu mozda probati sa Ace-om. Mada me zivo zanima da li radi ovo sa belim vinom. x-)
2020 02 22
Haha radi, ali mora "odmah" da se potopi.. :")
2020 02 22
Domaći sapun istopiš i nema fleka 😊
2020 02 23
Kada se odmah potopi belim vinom ili limunom, skine se, sad probaj limun jer je jača kiselina
2020 02 23
> NatasaPupi: > Hvala na predlozima, sa Vanishom nisam imala uvek najbolja iskustva, tako da cu mozda probati sa Ace-om. Mada me zivo zanima da li radi ovo sa belim vinom. x-) Evo, mi proizvodimo vino i pijemo ga cesto, sto znaci da cesto prolijemo po stolnjaku i uvek crveno skine belo 😊,barem kad je sveze 😊
2020 02 24
Uzmi izbeljivac ACE , ima ga u liliju za otprilike 100din 1l :) > NatasaPupi: > Pozdrav svima, > sinoc u izlasku me jedan ''divan'' mladic zalio crvenim vinom ili bambusom, sreca dole sam imala crnu koznu suknju, pa fleke nisu vidljive, ali gore sam imala belu majicu, koja je prakticno nova, nosena 2-3x i prelepa je...sta mislite, da li ima sanse da se te fleke skinu...planiram da nosim na hemijsko u ponedeljak...jeste li imali iskustva i jeste li uspele da se resite ovih fleka? :s
2020 02 25
Ipak sam je odnela na hemijsko danas, buduci da kad god sam sama petljala, nije bilo uspesno. A posto je u pitanju nova i lepa bluza, nisam zelela da rizikujem..nadam se da ce mi oni uspesno otkloniti fleke. Hvala svima, svakako da ce mi ovi saveti biti od koristi, definitivno cu kupiti ACE da imam kuci kad sledeci put budem u problemu. :)
2020 02 25