Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kaisevi za tasne,torbe ideja

Pre izvesnog vremena sam otvorila slicnu temu ali sa pitanjem gde mogu da kupim,da li postoji radnja.. U medjuvremenu sam pronasla nacin da se za sitnu lovu sasije ili napravi kais za torbu..Mozda to neko od vas vec zna ali evo..Postoji radnja Derma gde se trake prodaju na metar,Metar je izmedju 40-50 din.Ima u raznim bojama.Kopce koje se prisivaju na ktajevima, su isto jeftine do najvise 80 din po komadu.Iste te trake su u ModelinI 100-150 din m..U skupljim pozamanterijama imaju sarene trake one su oko450 din metar,ovo sam gledala na VRacaru.Sto znaci da iste vrv mog da se nadju i za 200 din...Sve u svemu za male pare sam resila problem sa torbom.Pa eto ideje ako i vama fale kaisevi u nekoj odredjenoj boji,koji ne mozete da nadjete.
2020 02 26
Hvala, baš mi je trebala ideja za jednu torbu!
2020 02 26
Moozete li nam poslati fotografiju da vidimo kako izgleda ta divna 'hand made' ideja? 😊
2020 02 26
Nisam jos odradila, zavrsila.Ali nema mnogo kreativnosti u tome,nego muke da se pronadje kais odgovarajuce boje i duzine:-)))...A ne postoji ni radnja gde bi moglo da se kupi gotovo.Ovo su trake vec gotove,razlicitih boja i sirina.I na njih se prisije ruckica koja se kaci za tasnu.To je sve... Ali evo slike sa neta,to je otprilike to i ispadne svega par stotina dinara ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/307db7062c86d9d95e9586c38d7355dc.jpg)
2020 02 26
Tako je oni su najpovoljniji. I imaju dobar izbor boja.
2020 02 26
> jelena2606: > Pre izvesnog vremena sam otvorila slicnu temu ali sa pitanjem gde mogu da kupim,da li postoji radnja.. > U medjuvremenu sam pronasla nacin da se za sitnu lovu sasije ili napravi kais za torbu..Mozda to neko od vas vec zna ali evo..Postoji radnja Derma gde se trake prodaju na metar,Metar je izmedju 40-50 din.Ima u raznim bojama.Kopce koje se prisivaju na ktajevima, su isto jeftine do najvise 80 din po komadu.Iste te trake su u ModelinI 100-150 din m..U skupljim pozamanterijama imaju sarene trake one su oko450 din metar,ovo sam gledala na VRacaru.Sto znaci da iste vrv mog da se nadju i za 200 din...Sve u svemu za male pare sam resila problem sa torbom.Pa eto ideje ako i vama fale kaisevi u nekoj odredjenoj boji,koji ne mozete da nadjete. Bravo ;)
2020 02 28
> NenadRistic71: > Ja kad udjem tamo... ko dete u poslasticarnici.... odmah mi svakakve ideje padaju na pamet :D O pa ko nam je to opet došao ;)
2020 02 28