Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc, novi smo ovde.

Cao ljudi, novi smo ovde. Zanima nas kako da se malo probijemo i da vise ljudi cuje za nas? Obzirom kakvo je vreme i da su ljudi skepticni zbog prevara, ne znamo kako ce nam ovaj posao ici. Ako neko ima savete i zeli da pomogne bili bismo veoma zahvalni. :)
2020 03 01
Dobro došli! Za početak malo poklanjajte odeću, trudite se da što bolje uslikate predmete, oglašavanje se u forumu.. Zelim Vam lepe i mnogobrojne saradnje na sajtu! ❤️
2020 03 01
i jaa sam nova ovdee!! Stavljam razne duksice,majicice ,farmerke.. Sve je kao novo bez ostecenja..Cilj mi je da rasprodam stvari u sto kracem roku..Cene mi nisu fiksne :)
2020 03 01
Dobro dosle i uspesne saradnje :) dobre fotke i srazmerne cene :) <3
2020 03 01
Hvala svima na odgovorima, divni ste! Imam pitanje oko cene, npr ako sam zarine pantalone platila 5000 i nema nikakvih ostecenja, da li je cena od 1150 previse? Nikako ne mogu da provalim sta su ok cene, vidim da kod dosta clanova to varira.
2020 03 01
i jaa istoo imam pitanjaa u vezi fotografisanja,jel imate neke odredjene ideje kako fotografisati,daa li da obucem te stvari pa da se islikam ili kako? hvala puno na odgovorima stvarno ste super :)
2020 03 01
Najbolje da slikate na dnevnom svetlu jer se tad predmet nabolje vidi, pozeljno je lepo slikati i kako stoji da bi se clanu predmet sto bolje predstavio> Tina2604BG: > i jaa istoo imam pitanjaa u vezi fotografisanja,jel imate neke odredjene ideje kako fotografisati,daa li da obucem te stvari pa da se islikam ili kako? hvala puno na odgovorima stvarno ste super :)
2020 03 01
Sto se tice cena, ja sam ih bas puno snizila, iako sam neku stvar mnogo platila, ali bas mi je bilo do toga da ih se sto pre otarasim, jer nemam mesta u ormaru. Vi birate koje cete cene staviti, zavisi od kvaliteta, da li su nove, nošene, da li imaju oštećenja, zavisi od marke..😁
2020 03 01
Dobro vece devojke, nova sam tako da mi je svaki savet dobro dosao. Sve nas novajlije interesuje kako sto pre nesto prodati ali mi se čini da je to nemoguća misija... Cene sam maksimalno snizila a roba je kvalitetna i ocuvana a ipak imam utisak kao da moje oglase niko ne vidi... Kako isplivati na povrsinu... Pomozite devojke! 🥰
2020 03 01
Mozes uplatiti na sajtu specijalni artikal, tada ce oglas biti vidljiv na početnoj stranici 24h valjda.. Mada mislim da vec oglasavanjem na forumu, neko ce sigurno pogledati profil, ili pokloni neku garderobu, sigurno ce krenuti, ja nista od toga nisam radila u pocetku i prodala sam dosta toga🥰
2020 03 01
> Danijela234: > Mozes uplatiti na sajtu specijalni artikal, tada ce oglas biti vidljiv na početnoj stranici 24h valjda.. Mada mislim da vec oglasavanjem na forumu, neko ce sigurno pogledati profil, ili pokloni neku garderobu, sigurno ce krenuti, ja nista od toga nisam radila u pocetku i prodala sam dosta toga🥰 Hvala za savet! 😊
2020 03 02
Hvala svima za savete! 🥰
2020 03 02
Zdravo devojke,nova sam pa ako zelite i nije vam problem mozete pogledati neke od mojih stvarcica🥰☺️
2020 03 02