Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

NOVA SAM POMOC

CAOOSSS SVIMAAA🌹Nova sam ovdeee i volela bih da me vi zene podrzite koje ste duze od mene u ovome.. Volela bih da prodam sto pre ove stvari,ne zato sto su ostecene,ruzne uglavnom su sve kao nove neke cak i skroz nove. Jednostavno kao sto i vec znate pocelo je da mi se nagomilava sve u smislu stvari..Zato mi dajte ideje kako najbolje zapoceti ovaj ceo mini biznis,preporucite me pomozite..Hvalaaa unapred punooo !!!
2020 03 01
Za pocetak pokloni nesto od stvari bezuslovno, kupuj da bi stekla utiske koji su bitni kad si nov, jer svi su skepticni kad su u pitanju korisnici sa 0 ocena😊> Tina2604BG: > CAOOSSS SVIMAAA🌹Nova sam ovdeee i volela bih da me vi zene podrzite koje ste duze od mene u ovome.. Volela bih da prodam sto pre ove stvari,ne zato sto su ostecene,ruzne uglavnom su sve kao nove neke cak i skroz nove. > Jednostavno kao sto i vec znate pocelo je da mi se nagomilava sve u smislu stvari..Zato mi dajte ideje kako najbolje zapoceti ovaj ceo mini biznis,preporucite me pomozite..Hvalaaa unapred punooo !!!
2020 03 01
I ja sam par meseci ovde i super je krenulo, iako nisam znala za forum i poklanjanje, prodala sam dosta stvari koje ne nosim i zbog toga sam presrećna, ne zauzimaju mi mesto u garederoberu, a sada sam krenula i da kupujem. 😁 Dobro dosla i zelim Vam puno saradnji☺️
2020 03 01
> dacag79: > Za pocetak pokloni nesto od stvari bezuslovno, kupuj da bi stekla utiske koji su bitni kad si nov, jer svi su skepticni kad su u pitanju korisnici sa 0 ocena😊> Tina2604BG: > > CAOOSSS SVIMAAA🌹Nova sam ovdeee i volela bih da me vi zene podrzite koje ste duze od mene u ovome.. Volela bih da prodam sto pre ove stvari,ne zato sto su ostecene,ruzne uglavnom su sve kao nove neke cak i skroz nove. > > Jednostavno kao sto i vec znate pocelo je da mi se nagomilava sve u smislu stvari..Zato mi dajte ideje kako najbolje zapoceti ovaj ceo mini biznis,preporucite me pomozite..Hvalaaa unapred punooo !!!
2020 03 01
Dobrodosla pre svega🌹 nisam ni ja ovde mnogo dugo, moze se reci da sam i ja nova, znacila mi je svaka poruke dobrodoslice, zaista su me dame lepo prihvatile. Sto se tice poklanjanja objavila sam poklon koji nije uopste los ali niko se nije javio, tako da nema pravila. Sve u svemu srecno Danijela🌹
2020 03 01