Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

PRAVILA SAJTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> uvanazajonje123: > > GabiProdaja: > > > uvanazajonje123: > > > > Mojekrpice69: > > > > Jel ti mozes da shvatis da smaraju i da nema potrebe da blokiraju forum ? > > > > > uvanazajonje123: > > > > > Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑 > > > Jel ti mozes da shvatis da cim je ona jutjuberka postavila klip o krpicama,da su devojke navalile,verovatno misleci da ce da zarade prvi milion u zivotu. Kao da one znaju uopste pravila sajta? Primetila sam i ja da postavljaju sve zivo na pogresan podforum,ali sam se obratila osobi koja svakodnevno vodi racuna ko gde sta stavlja ovde,pa me cisto zanimalo da li je pocaste kojim dinarom... > > Da ne bi previse "zuljala" mozak jer ti je tesko da se pridrzavas pravila, tebe ce admin da pocasti :D Dobices lizalicu i bices dobra. > Ne sekiraj se, ne zuljam mozak, i nema potrebe admin da me pocasti,jer mi je profil u savrsenom redu. Bolje pocni da zuljas mozak za neke vaznije stvari u zivotu,nego za ovaj sajt. Koliko si smesna osobo,tragicno smesna tacnije. Jasno je da tebe nema sta da zulja. Prazna glava uvek je ohola......Prazan lonac najjace zveci :') ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5abe6ba098fb21f6721f77e6b04df2ea.jpg)
2020 03 03
> GabiProdaja: > > uvanazajonje123: > > > GabiProdaja: > > > > uvanazajonje123: > > > > > Mojekrpice69: > > > > > Jel ti mozes da shvatis da smaraju i da nema potrebe da blokiraju forum ? > > > > > > uvanazajonje123: > > > > > > Ja se nadam da vas placaju da se bavite svakodnevno pravilima sajta. 🙂🤑 > > > > Jel ti mozes da shvatis da cim je ona jutjuberka postavila klip o krpicama,da su devojke navalile,verovatno misleci da ce da zarade prvi milion u zivotu. Kao da one znaju uopste pravila sajta? Primetila sam i ja da postavljaju sve zivo na pogresan podforum,ali sam se obratila osobi koja svakodnevno vodi racuna ko gde sta stavlja ovde,pa me cisto zanimalo da li je pocaste kojim dinarom... > > > Da ne bi previse "zuljala" mozak jer ti je tesko da se pridrzavas pravila, tebe ce admin da pocasti :D Dobices lizalicu i bices dobra. > > Ne sekiraj se, ne zuljam mozak, i nema potrebe admin da me pocasti,jer mi je profil u savrsenom redu. Bolje pocni da zuljas mozak za neke vaznije stvari u zivotu,nego za ovaj sajt. Koliko si smesna osobo,tragicno smesna tacnije. > Jasno je da tebe nema sta da zulja. Prazna glava uvek je ohola......Prazan lonac najjace zveci :') > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5abe6ba098fb21f6721f77e6b04df2ea.jpg) Imam transver blama kad procitam tvoje komentare,aj nemoj molim te vise 😔
2020 03 03
> Siamese.cat: > 'ladno mi je obrisan komentar O.O Pa kad delis linkove, nije shodno ni veri sajta. 😂
2020 03 03
> Siamese.cat: > 'ladno mi je obrisan komentar O.O Dva, ako se ne varam :D Ili je jedan pojela maca a drugi admin?
2020 03 03
1 2