Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Datum usluge

Zdravo, kada izaberem datum neke usluge, potpuno neki drugi datum mi se pojavi , recimo izabrala sam 6.3-7.3 za uslugu specijalne ponude, i kada je trebalo da izaberem artikal, vidim da stoji datum 10.3-11.3zz kako to da resim? 🥺
2020 03 04
Da, verovatno 😳 hvala na odgovotu! > Siamese.cat: > > Djilasova: > > Zdravo, kada izaberem datum neke usluge, potpuno neki drugi datum mi se pojavi , recimo izabrala sam 6.3-7.3 za uslugu specijalne ponude, i kada je trebalo da izaberem artikal, vidim da stoji datum 10.3-11.3zz kako to da resim? 🥺 > Skoro su bas neke clanice pisale o tome, mislim da Vas prebacuje jer su datumi koje ste oznacili vec zauzeti, rezervisani, kako vec... 😁
2020 03 04
I meni se desilo da je tako prebacio... Sigurno su termini zauzeti, pa ubacuju u prvi slobodni... Baš me nervira što se samo prebaci, mesto da nudi samo slobodne datume, pa da mi biramo koji ćemo dan.
2020 03 04
Da, ja vise puta uplatila, rekoh gde gresim😂> DoliBlack: > I meni se desilo da je tako prebacio... Sigurno su termini zauzeti, pa ubacuju u prvi slobodni... Baš me nervira što se samo prebaci, mesto da nudi samo slobodne datume, pa da mi biramo koji ćemo dan.
2020 03 04
Da li vam uopste te usluge znace nesto ? Tj , da li poboljsavaju prodaju ? Ja sam ranije uplacivala,pa me bas interesuje da li ima efekta ? :")
2020 03 04
Ne znam, ja sam nova na sajtu, nadam se da ima 🥺> Icka89: > Da li vam uopste te usluge znace nesto ? Tj , da li poboljsavaju prodaju ? Ja sam ranije uplacivala,pa me bas interesuje da li ima efekta ? :")
2020 03 04
Moj predmet je taj dan zapratilo par ljudi, ali niko ništa nije kupio... Tako da i ima neke koristi za posećenost profilu...
2020 03 04
Znatno povećava broj pregleda i ako je predmet dovoljno atraktivan i broj onih koji ga označe kao omiljen. Problem je jedino to što možete imati i više desetina njih kojima se sviđa, a i cena Vam je pri tom više nego korektna, a niko se zapravo ne odlučuje za kupovinu.
2020 03 04
Pa ne znam zapravo ,sve zavisi ko sta pregleda i na koji nacin .. Na primer , ja uvek gledam novo postavljene pa listam :") ..Ne obracam paznju skoro nikada na te popularne, tako da je po meni svejedno .. Kako vi pregledate Mk ? :")
2020 03 04
Ja ukucavam tagove koji me zanimaju i nekad listam najnovije predmete. Ne gledam te promocije...
2020 03 04
> REASHOP: > Znatno povećava broj pregleda i ako je predmet dovoljno atraktivan i broj onih koji ga označe kao omiljene. Problem je jedino to što možete imati i više desetina njih kojima se sviđa, a i cena Vam je pri tom više nego korektna, a niko se zapravo ne odlučuje za kupovinu. Imam jedan takav predmet, a viđala sam neke i sa preko 100 njih kojima se sviđa, a niko da kupi?! Čudno...
2020 03 04
Meni recimo promocija ništa nije donela. Ljudi definitivno pretrazuju većinom i to je to.
2020 03 04
Kupila sam jedan artikal zapazivši ga među promocijama. Bio je postavljen na sajt otprilike godinu dana i više od 20 njih ga je stavilo u omiljene.
2020 03 04
Hvala na odgovorima :)))
2020 03 05