Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Korona virus

Pa, vidis kako odgovoran narod koji je sve to ozbiljno shvatio, pa pokupovao sve sto moze da se kupi. Stoka isparanoisana Normalna higijena kao i uvek i normalno ponasanje je sasvim dovoljno da niko nikoga ne ugrozi. Od svinjskog gripa je bilo 137 smrtnih slucajeva, od malih boginja isto tako nesto. Neminovno je da ce biti smrtnih slucajeva, ali ih ima i bez korone. Samo malo vise opreza, bez panike i budalastina i stresiranja dece pricama o smrti i sl
2020 03 14
> AppleRed: > > Prase021: > > > AppleRed: > > > Da, definitivno se zatvaraju škole, samo se čeka zvanični dopis. > > Mislim da su ovi nasi suvise veliki imbecili da ce dozvoliti to. Evo, upravo je Vodja na Pinku izjavio da nema zatvaranja granica, skola, da treba da se gleda ekonomija, tacnije, bitnije su im pare od zdravlja ljudi. > Radim u prosveti, vest je iz pouzdanog izvora samo još malo laganja do ponedeljka. Nadam se da je tako. Ali trebalo bi pozatvarati sve ugostiteljske objekte, bioskope, teretane, igraonice.. Sve sem apoteka i prehrambenih prodavnica.
2020 03 14
> TinaKris: > Tat jesi imala neku proveru na granici? > Cisto informativno pitam, citala sam da ne postoje nikakve kontrole i da se ulazi lagano. > Debela mislim na sve koji ovo shvataju neozbiljno, kijaju i kaslju gde stignu, o budalama koji pricaju kako mi imamo LAVOVSKE GENE, nece grom u koprive, samo rakija i beli luk, i onda neko bolesno dete naHebe jer je svest o higijeni (o dezinfekciji da ne pricam) kod nas nepostojeca. > Ja ne mislim da je bilo sta prenaduvano, u Italiji je za jedan dan umrlo 250 ljudi, to sutra kod nas mogu da budu neciji roditelji sa hronicnom bolescu, bake i deke u godinama, mala deca i bebe, svi imamo nekoga valjda? > Ne mislim da treba da se kupuje po 200 rolni toalet papira, ali mislim i da treba da ucinimo sve sto je do nas da zastitimo sebe, a samim tim i druge. > Inace alkohola u aptekama nema od prosle nedelje, asepsola isto, maske vec mesecima, srecno nam bilo. Ионако смо 3. на листи земаља које најмање користе средства за личну хигијену. фуј.
2020 03 14
Opet ova sa zatvaranjem kafica oce da me vuce za jezik 😂 ne diraj nam radna mesta! Iki nas placaj iz svog dzepa 😂
2020 03 14
> Debela_devojka: > Opet ova sa zatvaranjem kafica oce da me vuce za jezik 😂 :') :') :') :')
2020 03 14
Kakve bre letnje skole? Pa kad je bilo bombardovanje, nastava je obustavljena, ocene zakljucene po trenutnoj statistici i prijemni bodovan na osnovu uspeha, pa nije propao svet. Ovi ocigledno ne znaju gde udaraju.
2020 03 14
Jes, nismo isli u skolu, dobili sve petice,😂 bilo zezanje
2020 03 14
Bilo opstenarodno veselje kad su proglasili obustavu nastave jahahaha, jbs bombardovanje :') Malo sam se uspavala, pa nisam bas u toku, ali ovde niko nije u vinklu. Ni narod ni vlast.
2020 03 14
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/66d89bcc86cd11a71fdf6639d58700a0.jpg)
2020 03 14
Apple Zasto?Pa ljudi daju casove putem skajpa.Zasto ne moze predavanje?Mislim nisam bas poznavaoc kompijutera ali zar ne moze da se umrezi siste i prof ispredaje lekciju za dvadeset minuta....Takodje istim outem i ispitivanje.Jedino matematika ne znam kako..
2020 03 14
> MaglaSvuda: > Bilo opstenarodno veselje kad su proglasili obustavu nastave jahahaha, jbs bombardovanje :') > Malo sam se uspavala, pa nisam bas u toku, ali ovde niko nije u vinklu. Ni narod ni vlast. Kad je ovde iko bio normalan 😂😂😂😂 ma bilo full za vreme bombardovanja, koncerti na Trgu, nema skole, a vreme lepo. Uvece bila glavna zabava gledamo avione 😂 morbidno, ali sta sad
2020 03 14
Necu raspravljati dalje jer je besmisleno (a trenutno sam bas zauzeta ). Nisam dosla pre par dana iz Milana .Bar Vi koji mislite kao i ja iz napisanog ste mogli shvatiti da nesto tako neodgovorno i samozivo nikad ne bih uradila, na stranu da ne bih napustila Milano kao pacov kad je tesko.Dosla sam pre vise od mesec i kad se saznalo za koronu samoinicijativno otisla na torlak , zatim provela vise od dvadeset dana u svojevoljnoj izolaciji . Sad je trebalo da se vratim. Jelena, ja sam pratila predavanja iz plasma physics na edX, zasto ne bi mogla matematika? http://www.edx.org/ Pozdrav svima, cuvajte se <3
2020 03 14
Necu raspravljati dalje jer je besmisleno (a trenutno sam bas zauzeta ). Nisam dosla pre par dana iz Milana .Bar Vi koji mislite kao i ja iz napisanog ste mogli shvatiti da nesto tako neodgovorno i samozivo nikad ne bih uradila, na stranu da ne bih napustila Milano kao pacov kad je tesko.Dosla sam pre vise od mesec i kad se saznalo za koronu samoinicijativno otisla na torlak , zatim provela vise od dvadeset dana u svojevoljnoj izolaciji . Sad je trebalo da se vratim. Jelena, ja sam pratila predavanja iz plasma physics na edX, zasto ne bi mogla matematika? http://www.edx.org/ Pozdrav svima, cuvajte se <3
2020 03 14
Pa pre par dana, nedelja, u svakom slucaju relativno skoro. Poenta je da neko ko je zadnjih par meseci putovao ima vece sanse da ugrozi nekoga, nego neko ko nije mrdnuo iz Srbije i ne peovodi pumo vremena sa ljudima koji putuju, bez obzira na stav koji zauzima. Stavovi ne mogu da zaraze ljude. Nista lose, samo sam navela primer. Ti ljudi koji su puno putovali zadnnih meseci su i doneli ovde viruscinu, realno, a ne mi i nasi stavovi
2020 03 14
Tat, svaka cast, tako se ponasa odgovorna osoba! Kamo lepe srece da nas je vise takvih ovde.
2020 03 14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 23