Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Korona virus

> jelena2606: > Helena ...Iskeno ne znam da li je napumpano,nisam lekar.Pokusavam i ja da dodjem na razne nacine do cinjenica...Ali ono o cemu govorim da nas sistem zdravstveni inace ne funkcionise.Cekate mesecima da stignete do nekog lekara,u nekim slucajevima i par godina..Nemamo opremu...Ne mora niko da mi kaze da ako ovde izbije epidemija vecih razmera da smo nadrljali posto mesta po bolnicama nemamo,negu,aparate...Razumete sta hocu da kazem...Sto se rizicnih grupa tice,po meni postoji neka naravno podela ali u principu to su samo neke statistike..Misljenja sam ili te nesto potkaci ili ne,bez obzira na zdravstveno stanje godine itd.Ne pricam samo o virusima. > U linku koji je clanica postavila i koji je obrisan,spominjala je coveka od 30 god koji je zakacio virus tezi oblik...Ali ono sto je vazno,covek je ostao ziv zahvaljujuci dobroj nezi,aparatima....Mi to ovde nemamo.Nije problem ni virus,koliko cinjenica da mi nismo spremi(zdravstvo) ni za obican grip a kamoli neku pandemiju.. Jelka, obican grip je opasniji od mnogih virusa, pa ga vecina prezivi svake godine. Opusti se, bice nege za svakog zsrazenog Osim za neke koje ce pustiti dumru rafi smanjenja svetske populacije, to su ove zavere u koje ne verujete, ali seticete se mojih reci Riknuce jos jedno 5000 ljudi zvanicno, 50ak hiljada nezvanicno, pojaviće se vakcina- gotova epidemija. Do tad drzava u rasulu, a veliki vodja ce da nas predvodi kso Noje svoju barku.
2020 03 14
> emilyy: > Kon za zatvaranje obrazovnih institucija do kraja školske godine http://rs.n1info.com/Vesti/a577882/Konza-zatvaranje-skola-do-kraja-skolske-godine.html Дечја радост :")
2020 03 14
Da, definitivno se zatvaraju škole, samo se čeka zvanični dopis.
2020 03 14
U sustini me zabole trepavice za teorije zavere bilo koje vrste, cinjenica je da smo raspad od drzave, da moram da slusam gluposti kako deca nisu prenosioci (?!), da ljudima treba uopste pricati da moraju da se peru ruke nevezano za virus, i da svojim stavom "ma koji virus, mi smo nebeski narod" ugrozavate sve one sa slabijim imunitetom. Inace svako ko ima imalo zdravog razuma shvata da je broj zarazenih teska laz, ostalima zelim srecan put i soping u Italiju, sto rece cenjeni epidemilolog.
2020 03 14
Debela samo kazem da ne moraju da umru, neki ljudi, ake se koliko toliko pridrzavamo nekih pravila.U tome je sustina .I sama znas kako nase zdravstvo funkcionise.Pa nema Debela nege,to i jeste problem.Nema opreme,to je nesto sto svi valjda znamo.A pricamo o narmalnim uslovima.U skolskom dispanzeru je bio kolaps doslovce kada je bio sezonski grip. Nisam u panici ali deca ne moraju da idu u skole a oni koji mogu da rade posao od kuce,neka rade od kuce,bilo bi dobro da firme to i uvedu. Stvar je samo u prevenciji,nista posebno..U Italiji ovo sto se desava nije laz,a mnogo su razvijenija zemlja od nas.Drugarica mi je tamo.
2020 03 14
> jelena2606: > Debela samo kazem da ne moraju da umru, neki ljudi, ake se koliko toliko pridrzavamo nekih pravila.U tome je sustina .I sama znas kako nase zdravstvo funkcionise.Pa nema Debela nege,to i jeste problem.Nema opreme,to je nesto sto svi valjda znamo.A pricamo o narmalnim uslovima.U skolskom dispanzeru je bio kolaps doslovce kada je bio sezonski grip. > Nisam u panici ali deca ne moraju da idu u skole a oni koji mogu da rade posao od kuce,neka rade od kuce,bilo bi dobro da firme to i uvedu. > Stvar je samo u prevenciji,nista posebno..U Italiji ovo sto se desava nije laz,a mnogo su razvijenija zemlja od nas.Drugarica mi je tamo. Ma, jelka, kazem moraju dumru, jer je virus i napravljen da odredjen broj ljudi umre. Igrali se ljudi, pa se zaigrali. Tako to ide. Ne mislis valjda da neka vlada zeli dobro svom narodu? Ahahahah koji vic
2020 03 14
> emilyy: > Kon za zatvaranje obrazovnih institucija do kraja školske godine http://rs.n1info.com/Vesti/a577882/Konza-zatvaranje-skola-do-kraja-skolske-godine.html Eto kameno doba.Kakve letnje skole??Sta je sa skajpom?Pa ljudi putem neta fakultete zavrsavaju...Nadam se da ce svakako zatvoriti skole.
2020 03 14
Nestade mi komentar Tina, ne znam od kad se stavom ugrozava bilo ko. Recimo, Tat ima drugacibi stav od mog, ali je pre par dana dosla iz Milana i vece su sanse da je na neki nacin nekoga ugrozila, nego ja svojim stavom. Perem ruke, kupam se, ne unpsim se nikome u facu, zasto bih ja ugrozavala bilo koga? To sto mislim da je prica prenapumpana nrce nikoga zaraziti
2020 03 14
> AppleRed: > Da, definitivno se zatvaraju škole, samo se čeka zvanični dopis. Mislim da su ovi nasi suvise veliki imbecili da ce dozvoliti to. Evo, upravo je Vodja na Pinku izjavio da nema zatvaranja granica, skola, da treba da se gleda ekonomija, tacnije, bitnije su im pare od zdravlja ljudi.
2020 03 14
Факат је да завера постоји. Али, Лучић и компанија нам нису дали довољно иформација да бисмо могли да размишљамо на исправан начин; Само желе да продају "паметне" књиге, а нас "држе у мраку и понекад нахране говнима". ;) СИДА је убила више људи на свету него свињски, птичији грип, а сад и корона, заједно; зато што је сузбијана смо саветима о безбедном понашању и производима од гуме. Несигурност, незапосленост, стрес, очај, депресија, анксиозност, напади панике, самоубиства, алкохол, дрога итд; убили су више људи у Србији, него што ће корона икада успети. (Ако ћемо већ да причамо о завери).
2020 03 14
> Prase021: > > AppleRed: > > Da, definitivno se zatvaraju škole, samo se čeka zvanični dopis. > Mislim da su ovi nasi suvise veliki imbecili da ce dozvoliti to. Evo, upravo je Vodja na Pinku izjavio da nema zatvaranja granica, skola, da treba da se gleda ekonomija, tacnije, bitnije su im pare od zdravlja ljudi. Radim u prosveti, vest je iz pouzdanog izvora samo još malo laganja do ponedeljka.
2020 03 14
Bravo. Najveci neprijatelj trenutno nije korona, nego pomahnitala gomila polumozgasa koja pustosi radnje i seje strah naokolo Zaverw nemoj da mi diras 😂 zavere su sveprisutne., samo sto je Lucic amatee, ja se kunem u Snoudena. Nije on covek dzabe drzavni neprijatelj no1
2020 03 14
> jelena2606: > > emilyy: > > Kon za zatvaranje obrazovnih institucija do kraja školske godine http://rs.n1info.com/Vesti/a577882/Konza-zatvaranje-skola-do-kraja-skolske-godine.html > Eto kameno doba.Kakve letnje skole??Sta je sa skajpom?Pa ljudi putem neta fakultete zavrsavaju...Nadam se da ce svakako zatvoriti skole. Ljudi i bez neta i bez škole završavaju fakultete. Sega Mega Drive
2020 03 14
Д девојка, види се да си угоститељ, где се мота мушко друштво са комплесом "више мудрости" и распредају будалаштине. А кад дође фајронт:"Стави ми на црту". :')
2020 03 14
,, I nemoj vise da me pitate kako nabavljam respiratore. Evo, nabavio sam jos 50 jutros i nabavicu jos. Pa, me gonite posle sto sam nabavljao respiratore. '' Pa, ja placem 😂😂😂 on je show
2020 03 14
1 2 3 4 5 6 7 ... 23