Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Korona virus

Praise. Ovo je Ono sto Sam htela da objasnim u obrisanoj temi. Ako se ovde prosiri nadrljali smo, posto smo opremljeni kao u kamenom dobu.mislim na bolnice.. Takodje I prica o rizicnim grupama,ne samo za ovaj virus nego uopste.
2020 03 14
Je l' to moj post, gde sam okačila video obrisan ili ga samo ne vidim preko telefona?🤔 TatCat, jasno je sve to meni, ali makar treba pokušati dopreti do ljudi. Lepo reče žena (molekularni biolog) sa snimka da su i Italijani bili tako ležerni kao ovi naši. Ovo iznad je jezivo, šta oni misle, što ne pozatvaraju sve kao većina država, jbt?! Jelena, nadrljasmo ako nešto pothitno ne preduzmu.
2020 03 14
Automatski se brise svaki video
2020 03 14
Ljidima ovde ne mogu da se objasnim da smo MI beda I da NE MOZEMO da se nosimo ni sa man Jim epidemijama, posto nemam sredstva za to.To je nakveci problem. A da li je neko I ko rizicna GRUPA uopste nema pravila I to je velika zabluda.
2020 03 14
http://www.vestinet.rs/aktuelno/dok-su-u-italiji-naslovi-emisije-i-drustveni-mediji-preplavljeni-koronavirusom-upravo-se-20-000-americkih-vojnika-iskrcava-na-7-evropskih-aerodroma-i-to-nije-sve Debela_devojka,evo linka Ovo necete videti nigde,ja sam nasla samo na dva sajta 😂 Sve vam lepo pise u tekstu, Amerika zabranila Evropljanima da idu u Ameriku,a salju vojnike na vojnu vezbu,pa zar nije virus? Zar ne mogu da se zaraze?Vojna vezba koja se btw zove Evropljanin20. Cisto sumnjam da je vojna vezba,idu oni do granica sa Rusijom da se ustekaju . 😂
2020 03 14
Nego sta nego je tako. Ovakve krize se prave samo kad se priprema nesto 3X gore, ali dobro. Zivi bili, pa videli. Kad se zavrsi ova njihova pandemija, mozda ce moci da se pogleda u pravu stranu, pa da vidimo sta se dogadjalo dok su se ljudi zamajavali virusom. Sve je stvar novca i igra moci. Oni jadnici Snouden i Asanz se ubise da svetu otvore oci. Bas gledam da li ce se Edvard oglasiti nekako, ako vec nije
2020 03 14
Slika se već menja. I Mađarska zatvorila škole. Ali smo mi najpametniji narod na svetu.
2020 03 14
> jelena2606: > Ljidima ovde ne mogu da se objasnim da smo MI beda I da NE MOZEMO da se nosimo ni sa man Jim epidemijama, posto nemam sredstva za to.To je nakveci problem. A da li je neko I ko rizicna GRUPA uopste nema pravila I to je velika zabluda. Moram se nadovezati na vas, posto se uopste ne slazem. Ova vest o koroni je toliko napumpana ljudi i radi se p tome da treba da vodimo racuna o njoj, a kao da do sad nismo to radili? U Kini je prestalo sve vec nekoliko dana nemaju ji jednog novog zarazenog, dok je u Italiji sad vrhunac pandemije gde umiru ljudi ali u Italiji ima vise hronicno obolelih ljudi nego u Srbiji. Naravno da postoje rizicne grupe to su stariji i ljudi koji vec imaju neku hronicnu ili drugu bolest. Deca i zdravi ljudi nisu zivotno ugrozeni ali se svakako i oni moraju pridrzavati svih mera koje su donete skoro. Mislim da bi trebalo zatvoriti skole i kod nas iz razloga sto deca u ovom slucaju mogu biti samo prenosioci a slozicete se vecina dece zivi sa mamom tatom bakom dekom i mogli bi da im prenesu ne znam zasto struka nije razmisljala o tome...Uglavnom treba gledati svoja posla, ne treba paniciti i pricati kako smo bedni i jadni jer kao sto znate slucajevi kod nas nisu u zivotnoj opasnosti. Perite ruke, dezinfikujte kucu redovno i nema nikakvih problema.😊
2020 03 14
> jelena2606: > Ljidima ovde ne mogu da se objasnim da smo MI beda I da NE MOZEMO da se nosimo ni sa man Jim epidemijama, posto nemam sredstva za to.To je nakveci problem. A da li je neko I ko rizicna GRUPA uopste nema pravila I to je velika zabluda. Moram se nadovezati na vas, posto se uopste ne slazem. Ova vest o koroni je toliko napumpana ljudi i radi se p tome da treba da vodimo racuna o njoj, a kao da do sad nismo to radili? U Kini je prestalo sve vec nekoliko dana nemaju ji jednog novog zarazenog, dok je u Italiji sad vrhunac pandemije gde umiru ljudi ali u Italiji ima vise hronicno obolelih ljudi nego u Srbiji. Naravno da postoje rizicne grupe to su stariji i ljudi koji vec imaju neku hronicnu ili drugu bolest. Deca i zdravi ljudi nisu zivotno ugrozeni ali se svakako i oni moraju pridrzavati svih mera koje su donete skoro. Mislim da bi trebalo zatvoriti skole i kod nas iz razloga sto deca u ovom slucaju mogu biti samo prenosioci a slozicete se vecina dece zivi sa mamom tatom bakom dekom i mogli bi da im prenesu ne znam zasto struka nije razmisljala o tome...Uglavnom treba gledati svoja posla, ne treba paniciti i pricati kako smo bedni i jadni jer kao sto znate slucajevi kod nas nisu u zivotnoj opasnosti. Perite ruke, dezinfikujte kucu redovno i nema nikakvih problema.😊
2020 03 14
> jelena2606: > Ljidima ovde ne mogu da se objasnim da smo MI beda I da NE MOZEMO da se nosimo ni sa man Jim epidemijama, posto nemam sredstva za to.To je nakveci problem. A da li je neko I ko rizicna GRUPA uopste nema pravila I to je velika zabluda. Moram se nadovezati na vas, posto se uopste ne slazem. Ova vest o koroni je toliko napumpana ljudi i radi se p tome da treba da vodimo racuna o njoj, a kao da do sad nismo to radili? U Kini je prestalo sve vec nekoliko dana nemaju ji jednog novog zarazenog, dok je u Italiji sad vrhunac pandemije gde umiru ljudi ali u Italiji ima vise hronicno obolelih ljudi nego u Srbiji. Naravno da postoje rizicne grupe to su stariji i ljudi koji vec imaju neku hronicnu ili drugu bolest. Deca i zdravi ljudi nisu zivotno ugrozeni ali se svakako i oni moraju pridrzavati svih mera koje su donete skoro. Mislim da bi trebalo zatvoriti skole i kod nas iz razloga sto deca u ovom slucaju mogu biti samo prenosioci a slozicete se vecina dece zivi sa mamom tatom bakom dekom i mogli bi da im prenesu ne znam zasto struka nije razmisljala o tome...Uglavnom treba gledati svoja posla, ne treba paniciti i pricati kako smo bedni i jadni jer kao sto znate slucajevi kod nas nisu u zivotnoj opasnosti. Perite ruke, dezinfikujte kucu redovno i nema nikakvih problema.😊
2020 03 14
Jako je tuzno kako moze masovno da se ispira mozak,bas to sto kazes,cim se ovo non stop prikazuje,desava se sa strane nesto 3x gore,ne kazem da je ovaj virus smesan,treba se cuvati kao i svakog virusa i bolesti,ali ovo je postalo preterano i prenapumpano,sistem ovako funkcionise vekovima,upravljaju velike sile sta zele i kako zele,to nije nikakva teorija zavere,to je realnost koja se vidi kroz istoriju covecanstva,ko god je malo citao dublje i gledao po internetu bitnije stvari,to zna. A sto se tice bilo kakvog virusa i bolesti ja volim da kazem da su 'pusteni iz epruvete' , sad na vama je kome cete da verujete i kako cete reagovati na ovakve stvari . 🙂
2020 03 14
https://forum.krstarica.com/threads/ma-kakva-korona-iz-kine-nam-stize-nova-posast-video.901456/ Op, op, evo ga i H5N1 direkt iz Kine 😂 smrtnost 60% Pazite sta zderete
2020 03 14
Helena ...Iskeno ne znam da li je napumpano,nisam lekar.Pokusavam i ja da dodjem na razne nacine do cinjenica...Ali ono o cemu govorim da nas sistem zdravstveni inace ne funkcionise.Cekate mesecima da stignete do nekog lekara,u nekim slucajevima i par godina..Nemamo opremu...Ne mora niko da mi kaze da ako ovde izbije epidemija vecih razmera da smo nadrljali posto mesta po bolnicama nemamo,negu,aparate...Razumete sta hocu da kazem...Sto se rizicnih grupa tice,po meni postoji neka naravno podela ali u principu to su samo neke statistike..Misljenja sam ili te nesto potkaci ili ne,bez obzira na zdravstveno stanje godine itd.Ne pricam samo o virusima. U linku koji je clanica postavila i koji je obrisan,spominjala je coveka od 30 god koji je zakacio virus tezi oblik...Ali ono sto je vazno,covek je ostao ziv zahvaljujuci dobroj nezi,aparatima....Mi to ovde nemamo.Nije problem ni virus,koliko cinjenica da mi nismo spremi(zdravstvo) ni za obican grip a kamoli neku pandemiju..
2020 03 14
https://rs-lat.sputniknews.com/svet/202003131122033951-svetski-poznati-lekar-za-zarazne-bolesti-otkrio-sta-ga-plasi-u-vezi-sa-koronavirusom-video/?ref=fbsputnik&fbclid=IwAR0-4dLxLpD4wjf_tkylzJH-8gmVWgwyb74pDk2a0W0SRhP99TXh31vY8Y4 Bar neke pametne stvari od pametnih ljudi.
2020 03 14
Kon za zatvaranje obrazovnih institucija do kraja školske godine http://rs.n1info.com/Vesti/a577882/Konza-zatvaranje-skola-do-kraja-skolske-godine.html
2020 03 14
1 2 3 4 5 6 ... 23