Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Moze li neko da mi odgovori? Hvala unapred :)

Ne mogu da se ulogujem na krpice bez fb naloga. Nalog mi nije vezan za fb, ali nisam bila ulazila 2 god.i nakon toga sam usla putem fb-a i od tad ne mogu na sifru. A planiram da gasim profil na fb, pa zato ne znam kako da resim ovo ovde.. Pokusavala sam da se ulogujem sa sifrom, nece (poslata mi je sifra na mail, jer sam je zaboravila) . Pokusavala sam i da zamenim sifru, opet nista. Ako neko zna, hvala 😃
2020 04 04
Proveri tamo kod podešenja profila da li ti je uneta mejl adresa ispravno. Za svaki slučaj je obriši pa prekucaj i ne zaboravi da sačuvaš izmene jer je to na ovom sajtu nekako prilično, bar meni, neuočljiva opcija.
2020 04 04
Pokusacu i to. Znam sigurno da je ispravno napisana jer mi odmah stizu mejlovi cim promenim lozinku. Ali mi se taj problem javio od kad je sajt promenio stari 'profil' i presao na novi
2020 04 04
A ti se loguješ preko aplikacije? Probaj preko pretraživača. Možda je do aplikacije nešto.
2020 04 04
Ma jok, nemam aplikaciju..
2020 04 04
Onda stvarno ne znam. :-(
2020 04 04
> sanjce: > Ne mogu da se ulogujem na krpice bez fb naloga. Nalog mi nije vezan za fb, ali nisam bila ulazila 2 god.i nakon toga sam usla putem fb-a i od tad ne mogu na sifru. A planiram da gasim profil na fb, pa zato ne znam kako da resim ovo ovde.. > Pokusavala sam da se ulogujem sa sifrom, nece (poslata mi je sifra na mail, jer sam je zaboravila) . > Pokusavala sam i da zamenim sifru, opet nista. > Ako neko zna, hvala 😃 Ja imam isti problem. Pokušala sam čak i ono - zaboravili ste šifru, pa da promenim, ali ne da. Posle 10 pokušaja sam odustal :(
2020 04 04
Takodje imam problem da se ulogujem . :(
2020 04 27