Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Post Expres/ pitanje za clanice iz Beograda

Recite mi molim Vas, da li kod vas u Beogradu Post Expres dolazi na kucnu adresu da preuzme paket i da li kod vas ,takodje, kada navedete tamo prilikom slanja paketa, kasnije postar donese na kucnu adresu otkupninu? Molim vas za sto vise odgovora, jer mi danas jedna clanica na sajtu kaze da to kod nje u Beogradu nije tako, pa sam iskreno zbunjena :(
2020 04 05
Caos ja sam cula da se mora licno otici u postu i da postari ne raznose sad opet kazem zavisi sve kako kod koga ja sutra treba da saljem par paketa a videcu u ponedeljak dal ce meni stici na kucnu adresu ili moram ici po njih al msm da cu iskreno morati da idem licno po pakete posto su razmene u pitanju :) najbolje ti je da ujutru pozoves call centar i pitas ih
2020 04 05
Ide se u postu za predaju,a primalac dobija na adresu,ako nisu u mogucnosti da dostave,takodje dize u posti.Ja sam dobila otkupninu na kucnu adresu,taj nacin sam naglasila u posti.Pre par dana sam slala paket,
2020 04 05
> jelena2606: > Ide se u postu za predaju,a primalac dobija na adresu,ako nisu u mogucnosti da dostave,takodje dize u posti.Ja sam dobila otkupninu na kucnu adresu,taj nacin sam naglasila u posti.Pre par dana sam slala paket, A znaci ipak isporucuju po adresi ? jer mi je posta ipak daleko malo
2020 04 05
Isporucuju pakete ali ne preuzimaju pakete za slanje,ne samo u Bg nego uopste .Samo u posti moze da se posalje .
2020 04 05
MnaKatic..Da, isporucuju na kucnu adresu,ali ogradili su se,da negde mozda nece ali da onda moze da se preuzme u posti.
2020 04 05
Okic, drage moje.Hvala puno. A recite mi da li je to inace tako u Bg/u ili to je samo sada tako za vreme ovog stanja? Kod mene Cupriji, nazoves, oni dodju, preuzmu paket i onda nakon nekoliko dana mi postar donese novac na kucnu adresu. Naravno ja prilikom slanja naglasim da hocu tako.Malo se duze ceka no inace, nekih mozda 5,6 dana ali uopste ne moram ici u postu. :")
2020 04 05
Postovana, ide se u postu da se posalje paket preko post expressa. Oni ce Vas pitati kako zelite da podignete novac, moze da Vam stigne na adresu, a moze i poruka da Vam stigne da odete u posti i podignete. Naravno ako niste u tom momentu kod kuce, svakako Vas novac ceka u posti. Kurirska sluzba City Express dolazi na adresu da preuzme paket, ali nikad Vam ne kazu tacno vreme kada ce doci i to ie malo bzvz
2020 04 05
Ok.Hvala svim clanicama na informacijama. <3 <3 <3 <3 <3
2020 04 05
Kod mene, i bez obzira na vanredno stanje, ne dolaze da preuzmu paket jer, iako pripadamo Beogradu, mi smo na selu kod Avale. Ima premalo kurira u manjim mestima, tako da ne mogu da pružaju tu uslugu. Ali donose pakete na adresu.
2020 04 06
Ne znam kako je sad, kada nije vanredno stanje dolaze na adresu svaki put. 😊
2020 04 06
Ne znam za to da postari u Post Express usluzi preuzimaju paket sa kucne adrese. Ja uvek idem u postu kad moram da posaljem paket a novac ako se preuzima pouzecem paketa - onda mi stigne poruka PostNet-a da mogu da preuzmem novac u najblizoj posti. Nisam koristila donosenje novca na kucnu adresu
2020 04 06
A dali neko zna da li je poštarina poskupljala,ovo od kada su proradili ponovo ?
2020 04 06
> SvetlanaRadic: > Ne znam za to da postari u Post Express usluzi preuzimaju paket sa kucne adrese. Ja uvek idem u postu kad moram da posaljem paket a novac ako se preuzima pouzecem paketa - onda mi stigne poruka PostNet-a da mogu da preuzmem novac u najblizoj posti. Nisam koristila donosenje novca na kucnu adresu Preuzimaju normalno kada nije V. Stanje. Moze i pare na kucnu adresu, ne post netom, nego postanskom uputnicom da se novac vrati
2020 04 06
> SvetlanaRadic: > Ne znam za to da postari u Post Express usluzi preuzimaju paket sa kucne adrese. Ja uvek idem u postu kad moram da posaljem paket a novac ako se preuzima pouzecem paketa - onda mi stigne poruka PostNet-a da mogu da preuzmem novac u najblizoj posti. Nisam koristila donosenje novca na kucnu adresu Dosta ljudi to ne zna, ja postavim post na forumu otprilike jednom godisnje da obavestim ko ne zna 😁 Dodju na kucu, i besplatno je. Super je stvar, pogotovo za one koji cesto salju, a posta im nije blizu
2020 04 06
1 2