Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Radno vreme vikend

Zna li neko da li ce neka prodavnica hrane raditi sad za vikend u Beogradu? Ne pise nigde za male privatnike, ducane itd.
2020 04 10
Ovo je neizdrzivo vise.
2020 04 10
Rekose ovi epidemiolozi razmatraju od sledeće nedelje da bude p. cas od cetvrtka do utorka. Uzas
2020 04 11
> Lena0604: > Zna li neko da li ce neka prodavnica hrane raditi sad za vikend u Beogradu? > Ne pise nigde za male privatnike, ducane itd. Možda rade neki restorani dostavu, možda i preko sajta Glovo da proverite šta se može naručiti, ako rade... Nemam drugu ideju...
2020 04 11
Razvucicemo se nekako do ponedeljka. Sad cu pred svaki naredni vikend morati da pazim zbog "novih" mera. A to ste u pravu. Imam osecaj vec i sama da je ovo sve paravan, nabudzeni broj zarazenih. Nesto se desava u pozadini. Zasto niko od tih ljudi koji su se oporavili ili makar porodica ne prica o tome, neki vlog makar. Neko iskustvo iz prve ruke. Gde su ti ljudi, ko su oni. Samo daju "statistiku" i "mere". Obruc se sve vise steze oko nasih gusa. Jedva cekam da vidim kako ce sve ovo da se zavrsi. Naravno, prevashodno, mislim na Srbiju. Koji je "scenario" napisan. Pun nam je kufer svega.
2020 04 11
Samo cu reci da ne sumnjate u to da virus postoji samo zato sto ne poznajete nikoga ko je oboleo od istog, moja porodica je izgubila dva jako dobra prijatelja koja su umrla od virusa, ne daj Boze nikome. 🙌🏼 Elem, i mene pocinje da nervira cela situacija, nigde u svetu nisu zabrane kretanja kao kod nas, to znam jer imam par bliskih osoba koje su u inostranstvu, takodje pre neki dan je bilo 2000 i nesto zarazenih, sutradan je napravljen presek, receno je da ima 200 novih i da je trenutno stanje, pazi sad, 3000??? Jako me nervira kako i na koji nacin nam se serviraju informacije, kao i mere koje se donose jer smatram da su preterane. Samo se nadam da cemo izaci normalni iz cele ove situacije, cuvajte sebe i druge, proci ce i ovo. 🙌🏼
2020 04 11
> Lena0604: > Razvucicemo se nekako do ponedeljka. Sad cu pred svaki naredni vikend morati da pazim zbog "novih" mera. A to ste u pravu. Imam osecaj vec i sama da je ovo sve paravan, nabudzeni broj zarazenih. Nesto se desava u pozadini. Zasto niko od tih ljudi koji su se oporavili ili makar porodica ne prica o tome, neki vlog makar. Neko iskustvo iz prve ruke. Gde su ti ljudi, ko su oni. Samo daju "statistiku" i "mere". Obruc se sve vise steze oko nasih gusa. Jedva cekam da vidim kako ce sve ovo da se zavrsi. Naravno, prevashodno, mislim na Srbiju. Koji je "scenario" napisan. Pun nam je kufer svega. Da, moras unapred da kupis, mi smo JEDVA juce kupili za vikend hranu, jer su penzioneri dobili penzije i obe radnje bukvalno ispraznili, ostalo sve ono najskuplje. Ja samo ne znam sta su zamislili, ako uvedu 24h. Da, bice mrtvih od virusa, ali ce biti i trajno i psihički unistenih, razorenih porodica, bice svega i svacega. Samo da svi prezivimo normalni naredni period. Bar vecina..
2020 04 11
Mene zanima da li ima negde broj samoubistava za ovih nekoliko nedelja? Jer sam ja izgubila druga/komsiju '91 u sredu koji se bacio sa sedmog sprata.
2020 04 11
Danas gledam na vestima debil u Leskovcu izbacio zenu i dete na ulicu i zapalio kucu. Ma, bice sad toga koliko hoces. Mene strah i za mamu, ona je psihicki bolesnik, pije lekove, ali bez posla polako pocinje da puca.
2020 04 11
Lepo je žena objasnila, Mira Alečković, psiholog, mind control eksperiment... i jbga, koga zanima, neka odsluša
2020 04 11
Studirala sam psihologiju, na fakultetu smo ucili sve eksperimente koje je Mila navela. Divna profesorka!
2020 04 11