Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Trajni lak u kucnim uslovima...

Cao, dame. Planirala sam da kupim ceo manikir set kako bih sama sebi radila gel lak kod kuce. Do sada sam isla kod devojke da mi sredjuje nokte, ali ovaj virus je ucinio da pocnem da razmisljam o tome da kupim lampu i lakove. Da li neka od vas ima iskustvo sa lampama, gel lakovima? Prvo sam pomislila na Alexandar cosmetics :)
2020 04 11
Zena kod koje ja radim nokte koristi opremu iz Alexandra i zaista imaju odlican izbor i kvalitet. Ja sam pre neki dan porucila set za manikir (turpije, canglice, makazice i slicno) i bas sam zadovoljna. Nisam uzimala lampe i gel, jer se nadam da cemo koliko u maju imati lepe i uradjene noktice. 💅🏼
2020 04 11
Pravi izbor ti je oprema u Aleksandru..Činjenica da je cena lampe tamo malo jača ali i vredi.. Njihovu lampu možeš koristiti godinama a ne kao ove kineske kojima brzo odu sijalice.. Ja lično koristim glove Galaxy ali znam da oni imaju i dobar izbor boja Galaxy hibrid lakova.. Mislim da im je cena do 600-650 dinara... Imaš i IBD gel laktove ali to je malo skuplja varijanta... Ovi Galaxy lakovi su ti neka sredina po kvalitetu.. Pa polako uzmi bazu i jedan lak pa ćeš vremenom kupovati ostalo... Ja lično sam pre za gelove.. Jeste da je malo pipaviji postupak ali po meni su gelovi kvalitetniji.. Svakako probaj... Turpije možeš koristiti i kineske jel' to ti je isto... Pripremi lepo nokatnu ploču što je najbitnije i nemaš brige..
2020 04 12
Hvala, dame. Tako je i najbolje, kupicu sve u Alexandru 😀
2020 04 12
Draga, ja sam se jos pre godinu dana odlucila sama da radim nokte. Pre svega iz prakticnih razloga. Opremu sam kupila u Alexadros cosmetics. Obzirom da sam i sama bila pocetnica. Preporucila bih ti da kupis galaxy gel lak ( onaj sto se maze cetkicom kao obican lak za nokte, nikako onaj u kutijici gde je cetkica odvojena) . Postupak imas ceo na internetu. Ja sam licno prezadovoljna, uradis sebi nokte kad pozelis, prepravis isto tako, nema vise zivkanja zakazivanja... Srecnoooo🌸🌸🌸🥰🥰🥰
2020 04 13
I ja sam isto tako pocela,iz istog razloga ❤️> Moderna11: > Draga, ja sam se jos pre godinu dana odlucila sama da radim nokte. Pre svega iz prakticnih razloga. > Opremu sam kupila u Alexadros cosmetics. Obzirom da sam i sama bila pocetnica. Preporucila bih ti da kupis galaxy gel lak ( onaj sto se maze cetkicom kao obican lak za nokte, nikako onaj u kutijici gde je cetkica odvojena) . > Postupak imas ceo na internetu. Ja sam licno prezadovoljna, uradis sebi nokte kad pozelis, prepravis isto tako, nema vise zivkanja zakazivanja... > Srecnoooo🌸🌸🌸🥰🥰🥰
2020 04 14