Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Iskustvo sa kurirskom sluzbom

Zdravo svima:)) Pre nekog vremena sam po prvi put slala paket kurirskom sluzbom City express. Pozovem ih uredno da dodju po paket, kazu mi doci ce danas kurir, medjutim kurir ne dodje taj dan. Ja pozovem sutra ujutru opet i opet ista prica ‘’doci ce kurir danas’’ . Da ne bih duzila pricu reci cu da sam ih tako zvala cak 5 PUTA SVAKO JUTRO, i tek 6.put su dosli po paket. Ranije sam slala samo preko Post Express-a i moje iskustvo je PREZADOVOLJNA, lepo odem u postu kazem kad kupcu da stigne i nikakav problem nisam imala! Nastavljam saradnju samo sa Post Expressom, kakva su Vasa iskustva drage clanice? Srdacnoo 🌸🌸🌸
2020 04 13
Post express definitivno broj 1.Zatim D express! POZZ
2020 04 13
Ja sam isto tako prošla sa beksom. Potom sam zvala Dexpress i dodju isti dan 😊
2020 04 13
Aks: katastrofa, kurir seljacina, psuje, lupeta, daje netacne informacije, ljuti se jer vam je trebalo 60 sekundi da sidjete ispred zgrade... call centar im ne radi u koje god doba dana da zovete. Paket do Novog Sada i novac nazad stigao za okruglo nedelju dana (ne znam da li su ovih dana u vecoj frci ili su inace tako spori). Isto mi je idiotluk da ne uplacuju novac na racun nego moram da se nalazim sa kurirom da mi licno da pare. Nista bez postexpressa...
2020 04 13
Tema vec postoji 😊 https://mojekrpice.rs/forum/t/537016/da-li-neko-zna-proverenu-kurirsku-sluzbu-koja-uredno-radi-i-trenutno
2020 04 13
I da sto se tice novca preko Post Expressa nikad to nije bio problem, prodajem i na ovom sajtu i na jos nekoliko ranije nikad ama bas nikad novac nije kasnio, sto je naravno jako bitna stvar. Primetila sam da dosta firmi saradjuje bas sa City Expressom, npr Zara, Novecento, pa su mi preko telefona rekli da su firme sa kojimaimaju potpisan ugovor prioritet. Nisam nikad sarasjivala sa Aksom, jel moze nego da mi objasni kako ide preko njih? 🌸🌸🌸
2020 04 13
Post Eksspres je zaista ubedljivo najbolji jedino sto mi se bas trenutno ne odlazi do poste i čeka u redu koji je po običaju dugačak. Danas sam prvi put zvala Bex i dosli su u roku od sat vremena, bas su me prijatno iznenadili e sada videcu kada cu dobiti novac.
2020 04 13
Izbegavajte Bex, kradu na poštarini!!!
2020 04 14