Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Postexpress informacija

Zdravo svima, Da li neko ima informaciju da u posti paketi stoje 10 dana sada? Jedna clanica mi je rekla da je produzeno no ne znam da li je to situacija samo u njenoj posti ili vazi za sve poste tj postexpress posiljke? Ima li nekk neki pouzdan info?
2020 05 08
Moguce je. Jer slala sam neke pakete i proslo je vise od cetiri dana i nisu uruceni, pise da jos uvek stoje u posti u Bgd.
2020 05 08
I ja imam istu situaciju Poslala sam paket i danas je trebao krenuti nazad no ne pise mi da se vraca Problem je ato mi je hitno da se vrati jer istice period za reklamaciju artikla pa zato rekoh da proverim da neko neato ne zna pouzdano P.s. Intersport je definitivno najgora sportska radnja sa kojom sam ikad saradjivala Nikada mi se paket nije vratio od clanica ovde sa sajta no vratice mi se od Intersporta 🤡😶
2020 05 08
I ja imam isti problem. Slala sam jednoj devojci preporuceno pre 8 dana i jos uvek joj nije stiglo :,'(
2020 05 08
> stefaniii: > I ja imam isti problem. Slala sam jednoj devojci preporuceno pre 8 dana i jos uvek joj nije stiglo :,'( Ja sam slala preporuceno Poslala sam 16aprila , a devojka mi je pre 3 dana javila da je status tek sada izmenjen kao da je paket u njenoj posti Mislim da je to predugo
2020 05 09
Jeste predugo, slazem se Mislim da je makar neko obavestenje moralo biti istaknuto ili makar receno prilikom slanja Ni na sajtu nisam pronasla nikakvu informaciju a agenti iz call centra su mi rekli da se 5ti dan vraca(za pe) sto znaci da ni oni(makar do pre 3 dana kada sam ih zvala) nisu imali informaciju da ce biti produzeno..
2020 05 09
Upravo sam proverila stanje posiljke i pise: Врaћенa (Непознaт). Jel to znaci da ce mi se vratiti nazad ili da se ipak nadam da je greska na sajtu? ,:(
2020 05 09
@Stefaniii, zovi ih odmah ujutru najbolje Evo mog primera ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a22bdf9535d333b64581714355d51bdd.jpg) Trebala biti vracena no nije Isto vazi za NS posiljku,Sombor, Nis i Suboticu Niti jedna mi se vratila nije a proslo je 5 radnih dana Zovi call cenatar ujutru no do 12h ja mislim da rade, pa gledaj da zoves ranije jer se prilicno ceka na agenta Ja javljam sta su meni rekli sutra(ako dobijem neku sigurnu info)
2020 05 09
Meni je tako izgledao status pošiljke pre par dana kad su paket samo ostavili u pošti da kupac preuzme. Nisu uopšte nosili na adresu, devojka čekala... Verovatno bila gužva pa nisu stigli... Svakako piše na sajtu da su statusi informativnog karaktera. Najbolje otići u poštu, pa pitati šta se dešava ili neki broj za reklamacije.
2020 05 09
Koliko ja znam oni pakete niti preuzimaju niti odnose na adresu fizickih lica, samo pravnih. Paketi se preuzimaju u posti zbog virusa. Ne znam da li su sa ukidanjem vanrednog stanja normalizovali rad
2020 05 09
Nose na adresu već neko vreme, ali dešava se nekad da samo ostave u pošti. To i inače rade, i kad nije bilo korone... Koliko puta pre ove korone mi ni izveštaj o pošiljci ne ubace u sanduče, samo mi poruka na mobilni stigne da imam paket, pa moram do pošte... Da li sad dolaze po pakete, ne znam.
2020 05 09
Dolaze po pakete,bar kod mene su normalno dosli,preko app sam zakazala,koliko sam propratila isporuceni su u roku od dan dva
2020 05 09
Upravo zavrsih razgovor sa njima Paketi poslati tokom vanrednog stanja su ostajali u posti 10dana i jedina opcija je da se trazi povlacenje u posti licno(ja ni to nisam znala) Nise se paketi skoro vec mesec na adrese bez problema no deaavalo se da kuriri zbog ogromnog broja posiljaka ih ne ponesu vec samo ostave papiric da dodjete po njih u postu Meni zaista i dalje ne ide u glavu da se ova info dobije nakon okoncanja vanrednog stanja a ne prilikom istog ili makar prilikom slanja Jeste doduse bio haos, zaista, pogotovo njima, pa ne mogu ni da ih krivim 🙄
2020 05 09
Ja sam bez problema slala u utorak i članica u sredu već dobila. Isto kupila pre prvog maja u petak mi slala članica a ja u ponedeljak dobila. Sve uredno dostavljeno do vrata.
2020 05 09
Malopre sam bila u posti da uzmem paket.Stigla mi je poruka da je u posti (posto nisam bila kuci danas) da ce biti 5 dana....mislim da je rok 5 dana za preuzimanje....odlicno znam kurira sto mi donosi pakete i nista mi nije rekao za te novosti....
2020 05 09
1 2