Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Postexpress informacija

I ja sam slala preporuceno i trebalo je 10 dana da stigne primaocu.
2020 05 09
Svugde je izgleda drugacije bila situacija, zavisi od broja postara i njihove dostupnosti. Postar mi je porucene stvari u cetvtak - doneo u petak kad se normalizovala situacija, pitala sam ga zasto postar nije dolazio u nas reon 2 meseca i kaze da je bilo ukupno 12 postara, u po dve grupe, za ceo NBG i Zemun. Zato nista nije stizalo, nisu mogli ljudi na posao niti da se dugo krecu a paketa je bilo tone. Rekao mi je da se od danas vraca u normalu radno vreme i sve, pa bi trebalo da krene i raznosenje revnosnije, samo je pitanje koliko ima zakasnelih paketa koji se moraju isporuciti
2020 05 11
Ja sam provela ceo dan na telefonu i po postama i danas i u subotu Sada se sve regularno raznosi i u slucaju da se ostavi izvestaj, 5 dana je rok za podizanje(kao i ranije) Ono sto sam ja napisala vazi za pakete poslate tokom vanrednog stanja. Oni su ostavljani 10 radnih dana u posti kako bi se produzio rok za podizanje usled guzvi i skracenog radnog vremena Mada moram da priznam da sam sada slala BEX sluzbom(u toku onog perioda kada pe nije radio) i zaprepastih se koliko su bili brzi azurni i odgovorni. Kako ste vi zadovoljni sa ostalim sluzbama ? Cime ste slale u poslednje vreme sem pe?
2020 05 11
Pokušala da pošaljem Aksom, popunila na sajtu adresnicu, nisu se pojavili od prošlog ponedeljka. U međuvremenu 8 paketa post expressa stiglo na adresu, poneki u poštu za preuzimanje.
2020 05 11
1 2