Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc u vezi post express-a

Poslala sam paket clanici pouzecem danas ali sam tek malopre videla da je radnica u posti napisala pogresno i ime i prezime njeno. Adresa i broj telefona su dobri. Da li je neko imao takvu situaciju i da li ce ona moci da podigne paket?
2020 05 12
Paketi se podižu ličnom kartom, ne potpisom. Ne verujrm da će biti problem.
2020 05 12
Bas zato sto se sa licnom kartom podize moze biti problem, ali mozda da sacekate da vidite da li ce clanica biti kod kuce kad dodje kurir, u tom slucaju ne bi trebao da bude problem, jedino prilikom podizanja u posti. Ako bude trebala da podigne u posti, najbolje da vi odete do poste iz koje je poslato da isprave podatke. Mozda moze I telefonom da se nazove post express. Ako je samo neka permutacija slova, mozda progledaju kroz prste u posti, ali to u sustini ne bi smeli da rade.
2020 05 12
Meni cak ne traze ni licnu kartu kada podizem paket, samo kada podizem novac. Tako da nije problem, bitno je da je broj telefona dobar kako bi kurir mogao da je kontaktira u slucaju da nije na adresi. ☺️
2020 05 12
Hvala na odgovorima sacekacu do sutra, bilo bi super ako clanica bude na adresi. Ime je skroz pogresno veze nema sa onim sto sam izdiktirala. 😁
2020 05 12
Ako joj je posta blizu,neka ode pre nego sto kurir krene u razvoz i da uzme paket.Ako tako kod nje moze..
2020 05 12
> vanja39: > Meni cak ne traze ni licnu kartu kada podizem paket, samo kada podizem novac. Tako da nije problem, bitno je da je broj telefona dobar kako bi kurir mogao da je kontaktira u slucaju da nije na adresi. ☺️ Meni uvek traze, tako da to zavisi od dobre volje i nacina rada radnika u konkretnoj posti. Imam neobicno prezime i desavalo se da omanu al po koje slovo, to su progledali kroz prste, ali nije bilo skroz pogresno i ostali podaci su se poklapali.
2020 05 12
> Borovniica: > Hvala na odgovorima sacekacu do sutra, bilo bi super ako clanica bude na adresi. Ime je skroz pogresno veze nema sa onim sto sam izdiktirala. 😁 Sacekajte, najbolje bi bilo kad bi bila kod kuce i onda nema problema.
2020 05 12
Ukoliko bude dostava na kucnu adresu nece praviti problem, tada ne traze licnu. Ukoliko bude isla u ptt nece moci da podigne bez licne. Takvo je moje iskustvo. Zato je kontaktiraj da bude kuci kada je kurir pozove❤️
2020 05 12
Je l ste resili problem? :")
2020 05 15
> DoliBlack: > Je l ste resili problem? :") Bila je kod kuce clanica kad je dosao kurir tako da je super ispalo. 😊❤️
2020 05 16
Eto 😊 Odlično 😊
2020 05 16