Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jos jedna sansa

Ne znam koji put prevrcem ormar i za nekoliko stvari koje sam obukla jednom/nijednom izjavim recenice poput: Ako ih ne obucem ove sezone (a pritom bih ih super iskombinovala), idu dalje, tj. na MK. Recite mi da nisam jedina, ovo stvarno pocinje da me izludjuje :)
2020 05 17
Mi smo u velikom renoviranju i da bismo sredili jednu prostoriju moramo da je iselimo u druge i tako redom... Znaci, kada sam iz jednog ormara izvadila sve stvari i stavila ih na bracni krevet, ja nisam mogla da poverujem koliko tu stvari ima i da su sve te stvari Samo Moje. Iz jednog ormara. I prodam, i podelim drugaricama, i doniram dobrotvorno i opet je to gooomila stvari. I ja zaista ne znam otkud sve to... Koliko je para samo u tim krpicama... :")
2020 05 17
Meni je vec nekoliko puta pukla ona sipka u ormanu na koju se kace ofingeri.... Nedavno sam muzu izlozila ideju da renovira moju garazu i pretvori mi je u garderober, a automobil da izbacim napolje i parkiram ga ispred. Gledao me dugo i zacudjeno.....mislio je da se salim hahahahahaa......
2020 05 17
Ahahahahaaa A za sipku, ista stvar u svim ormarima!!! :-)
2020 05 17
Znači to je nama zenama u genima... 🙄Uvek kada krenem da izbacujem stvari bude mi zao, pa onda opet vratim... Uvek mislim ispraznice se kako budem prodavala stvari ali kako prodam jednu ja brzo nadoknadim sa jos pet...pritom nikada ne otvaram moj garderober kada mi je muz iza ledja... NIKADA... 😂😂😂
2020 05 17
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/55a64ce00f63fc53a0de06b79e48fe4b.jpg)
2020 05 17
Nekako sam mislila da sam pobedila ovu boljku otkricem sajta, uh kako sam bila ponosna sto sam se odrekla haljina obucenih jednom ili dva puta i cuvala, pazila i gledala iz sezone u sezonu. Medjutim, to je varka 😁. Relativno skoro sam se selila, iskusno kupila stan od ZENE, koja je arhitekta i koja je citavom duzinom zidova spavace sobe uradila plakarE, a sta da vam kazem kad me je bilo sramota! Obucu i dalje ne mogu da slozim, a to su sati provedenih u pokusaju 😁. Potvrda da izlecenja u mom slucaju nema, fotkam, okacim i nakon dva dana otkrijem da mi je bas to super u bas toj kombinaciji 🙄.
2020 05 17
Joj žene drage svaka vam čast kako vas ne nervira toliki haos i količina stvari ,:) Moj garderober kompletan zimski i letnji zajedno je daj bože 20 odevnih predmeta :') A pre nego što kupim novu stvar skoro pa svaki put 2 stare izbacim, da mi se slučajno ne nagomila... Napad panike dobijem ako mi količina stvari pređe neki minimum minimuma, odmah na bazi nerava pola pobacam/ispoklanjam :')
2020 05 17
Ne znam.....ja ne mogu da odolim. Kad mi se nesto dopadne, ja to prosto moram da imam! I nisam takva samo po pitanju garderobe, takva sam generalno za sve u zivotu! ;)
2020 05 17
Eh😥😥😥Tuga. I ja imam u plakaru nekih krpica koje kupim, operem i koje nisam nosila nijednom. Ali...da imam, . Da se nadje. 😂😂😂 Ove godine sam presekla i odvojila sam sve takve u jednu stranu. Prethodno sam slikala i okacila sam ih na MK skoro i mozda nadju srecnu devojku koja ce ih nositi. A od proglasenja vanredovnog stanja i od zavrsetka, uspedoh. Nisam kupila nista. 😊😊😊😊
2020 05 17
Ja sam inace minimalista i mnogo toga sam iz kuce izbacila, jer je nepotrebno. Dvoriste totalno rasklanjam i nemilice bacam. Ali kad je garderoba u pitanju, stalno sebi govorim da moram da se dovedem u red. U principu i jesam sto se kupovine tice, ali moram jos...
2020 05 17
Ja sam sada za vreme vanrednog stanja,lepo pocistila ormane.Pobacala gomilu stvari. sada kada je fino pregledno,uopste nemam puno stvari.A ironija je sto vecinu stvari nemam sa cim da kombinujem ,:) Vazno da sam kupila a uz sta cu da nosim,to nema veze.I tako da sam u toj kamari koju sam raskrcivala naletetela na gomilu tih zaboravljenih a lepih stvari....Ne znam,uglavnom gledam da kupim povoljno,tako da,nije mi zao...Ili prodam na krpicama ili poklonim ili bacim...Samo sto cu od sada malo vise da obratim paznju da li imam uz sta da nosim odredjenu stvar,a takodje ove koje sam kupovala a stoje posto nemam sa cim da uparim i po tome cu da se ravnam u kupovini...Malo cu da zakocim sa onim svidja mi se i povoljno je,pa ajd kupi.
2020 05 17
> lokibg: > Meni je vec nekoliko puta pukla ona sipka u ormanu na koju se kace ofingeri.... > Nedavno sam muzu izlozila ideju da renovira moju garazu i pretvori mi je u garderober, a automobil da izbacim napolje i parkiram ga ispred. Gledao me dugo i zacudjeno.....mislio je da se salim hahahahahaa...... Ja sam u svoj orman u prošlom stanu stavila garnišnu. Reko, zavese su tako pase i skinem ja to, nabijem u orman (bio je neki walk in sa policama, pa sam mogla da stavim i pet garnišni) . To čudo je tako izdržljivo da sam zakačila toliko stvari tako gusto da na kraju nisam mogla ništa da izvučem, ali se garnišna nije ni povila. :) Kad sam se selila, postala sam minimalista (bar nakratko) jer sam dobila anksiozni napad od količine izvađenih stvari iz tog budžaka :)
2020 05 17
Ista priča i kod mene danas.. > Oleloleeee: > Mi smo u velikom renoviranju i da bismo sredili jednu prostoriju moramo da je iselimo u druge i tako redom... Znaci, kada sam iz jednog ormara izvadila sve stvari i stavila ih na bracni krevet, ja nisam mogla da poverujem koliko tu stvari ima i da su sve te stvari Samo Moje. Iz jednog ormara. I prodam, i podelim drugaricama, i doniram dobrotvorno i opet je to gooomila stvari. > I ja zaista ne znam otkud sve to... Koliko je para samo u tim krpicama... :")
2020 05 17
Znaci, nama treba kolektivno "lecenje" :') Pufnasta, blago tebi, zavidim ti. Jelena, ja skoro kupih sarene pantalone i sarenu suknju, i sad sam u obavezi da uzmem basic majice u tim bojama ne bih li imala uz sta da ih nosim. Vrzino kolo... :'( :'( :'(
2020 05 18
1 2