Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kontaktna sociva (online kupovina)?

Devojke, da li porucujete na kucnu adresu kontaktna sociva? ako mozete, posaljite sajt na koji porucujete, i ako ima po povoljnijoj ceni.. :)
2020 05 18
> marta1818: > Devojke, da li porucujete na kucnu adresu kontaktna sociva? ako mozete, posaljite sajt na koji porucujete, i ako ima po povoljnijoj ceni.. :) I mene interesuje isto.😁
2020 05 19
https://www.optikadenic.rs/proizvod/denic-ultra-55/
2020 05 19
Salju na adresu...stize za jedan dan
2020 05 19
Ja sam prošli mesec poručila od ovih: https://www.optikalukic.rs/ Prezadovoljna sam. Sada ću stalno od njih online uzimati. :") + dostava je besplatna, nemam razloga da idem po prodavnicama 😂
2020 05 20
I još jedna preporuka... Koristila sam već 2-3 godine samo Bausch and Lomb sočiva, sada sam od njih naručila Avaira Vitality sočiva. Duplo su jeftinija. Prezadovoljna sam. Mnogo su mekša od BaL. Tako da imate i za to moje preporuke :") Doduše meni je BC sočiva 8,3 pa ne mogu standardna da nosim pa su moje BaL koštale oko 6000 (6 sočiva u kutiji), a Avaira dolaze 3 u kutiji koja košta oko 1700 din. Tako da su me skoro duplo jeftinije izašla kada sammuzela 2 kutije. 😁
2020 05 20
> foxy88: > Salju na adresu...stize za jedan dan Moj slučaj je kanda malo komplikovan, ja moje čekam i po 3,4 nedelje...😔
2020 05 23
> VBarbarez: > I još jedna preporuka... Koristila sam već 2-3 godine samo Bausch and Lomb sočiva, sada sam od njih naručila Avaira Vitality sočiva. Duplo su jeftinija. Prezadovoljna sam. Mnogo su mekša od BaL. Tako da imate i za to moje preporuke :") > Doduše meni je BC sočiva 8,3 pa ne mogu standardna da nosim pa su moje BaL koštale oko 6000 (6 sočiva u kutiji), a Avaira dolaze 3 u kutiji koja košta oko 1700 din. Tako da su me skoro duplo jeftinije izašla kada sammuzela 2 kutije. 😁 Ja moje plaćam po 3 para 9000 ili po 6 parova 18000. I meni je problem što ne bih mogla sama da odredjujem sočiva, tj da probam sama neka druga jer mi ne leže baš svako na oko...🥺
2020 05 23