Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Potvrda mail adrese

Pozdrav svima! Nova sam članica na sajtu, te bih zamolila za pomoć. Ulogovala sam se prvi put putem fb naloga, te mi je stavio lično ime i prezime, što i nije neki problem, ali opet bih volela da promenim. Veći problem mi je sto mi nije stigao mail za verifikaciju na mail adresu, pa mi piše da je ista "neverifikovana", da li neko mozda zna kako da prevaziđem problem? Hvala unapred i nadam se da ćemo se u budućnosti lepo družiti i sarađivati. ☺️
2020 05 25
Dobrodošla Što se tiče imena, ne može da se menja, a što se tiče email adrese ne znam zaista 😊
2020 05 25
Pisi adminu za promenu imena. U slucaju kada je nick pravo ime i prezime trebalo bi da izlaze u susret oko promene.
2020 05 25
Dobro došla, Što se tiče maila, proveri sve, proveri spam, trash, ili kako se gde šta zove. A što se tiče imena, ako si na kompu , stavi strelicu gore na "Zdravo,AndjelaZidanović", pojavi se padajući meni. Tu klikni na postavke, otvori ti se nova stranica Izmeni profil i na toj strani bi trebalo da možeš da promeniš Naziv radnje, pa će ti se promeniti nicke name.
2020 05 25
Sad sam probala promenu Naziva radnje, ne radi kod mene! Inače, Postavke postoje kao zasebno dugme ispod imena profila kad odeš na svoj profil.
2020 05 25
Ćao devojke, hvala puno na odgovoru, provericu spam foldere, zaboravih na to. 😅 A isprobavala sam na razne načine, pa i tamo izmeni profil, mada preko telefona. Probaću još na računaru...😊 Nadam se barem adresu da ću rešiti.👌🤩
2020 05 25
Update : 10mailova u spam folderu od moje krpice... 😅😓 Hvala za podsetnik, ne bi mi palo na pamet ni za 10 godina da proverim tamo. 😂😅
2020 05 25
Cao devojke,nova sam na sajtu pa me zanima da li se jos nekome desava da ne moze da izbaci nove predmete kod mene to ne funkcionise vec nedelju dana.
2020 08 31