Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li Vam se menjao sudija?

Da li se ikomee desilo da se u toku postupka promjeni sudija i ročište odloži na narednih mesec dana? Odjednom mi stiže takvo obavještenje. Sta to znaci, ima li to neke veze sa slučajem?
2020 05 27
Jeste, nama se desilo sad u januaru. Pokrenuli smo tužbu zbog neisplaćenih putnih troškova i polovini je pomereno ročište i sudija. Nije imalo nikakve veze sa predmetom.
2020 05 27
Ali je presuda doneta normalno i ista je kao drugoj polovini?
2020 05 27
Da, svima ista presuda. Trenutno je slučaj predat u NS na viši sud. Čekamo Godoa.
2020 05 27
Aha... Pa računam ne bi trebalo sudije da su podmitljivi ili da rade n vezu, osim što primaju ogromne plate, valjda ih i neki moral obavezuje. I ja precekala zastoj zbog korone, pa sad menjaju, i jos odložise. Tačno izgleda da čekam Godoa.
2020 05 27
Da, desilo se mojoj majci. Mislim da to nema veze sa slučajem već sa njihovom lošom organizacijom.
2020 05 28
Moj otac je tužio bivšu firmu pre par godina, a za vreme suđenja (koje je trajalo nekoliko godina), se promenilo 2 ili 3 sudije, show program, nije nikako uticalo na presudu, ali su ga ugnjavili. Presuda je doneta pozitivno za njega, ali sa istom može pozadinu da obriše.
2020 05 28
Hvala na podeljenim iskustvima, znaci jer sam se malo zabrinula sto to niotkuda. Sačekacemo pa sta bude.
2020 05 28