Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Akne na ledjima pomoc

> HanaH12: > I moj brat ima isti taj problem.Isao je do sada bar 5 puta kod dermatologia i vama prepisali bi mu kremice,losione,tecni beli puder,pa neku vodicu kao po receptu pravljanu i nista.Leti bi se smirile jer se suncaozali fleke su mu ostale ,ljubicaste,bele,crvene.. > Promenio je ishranu,izbacio skroz secer i belo brasno,znaci hleb uopste ne jede.I pre se tusirao normalno svaki dan,i sada to radi,uzeo je iz farmasija ulje cajevca i njega maze na ledja i lice.Planira da odradi hormone,privatno,naravno jer u dz mu ne daju uput.Inace od puberteta kako se pati sa aknama, Isto....vecito neki pravljeni losioni,kreme,cudesa.... Koristila sam i ja sapun,kremu i serum od cajevca i bude fino mesec dva i onda se valjda koza navikne.... pa sam uzela od angel terapy sapun i ok je...ali opet me spopadnu bubuljice... sad sam uzela alverde sapun od lavande,pa cu to probati a posle cu uzeti ono od Skinology sto je preporucila jedna clanica pa cemo videti. Slatko sam izbacila,hleb ne jedem,grickalice isto.....
2020 06 08
Bubuljice na telu su znak da u organizmu nešto nije kako treba. A to nešto zavisi od rada nadbubrežne žlezde što znači da se krv ne filtrira kako bi trebalo. U prevodu, zagađena je i to je objašnjenje znog čega Vam preparati deluju kratkoročno a dugoročno se problem vraća. Vi lečite uzrok a ne posledicu tako da izbegnite kožnog doktora a posetite endokrinologa. Obratite pažnju gde još imate izražen problem sa bubuljicama jer će to ukazati na to šta je potrebno lečiti.
2020 06 08
> kaileenakala: > Bubuljice na telu su znak da u organizmu nešto nije kako treba. A to nešto zavisi od rada nadbubrežne žlezde što znači da se krv ne filtrira kako bi trebalo. U prevodu, zagađena je i to je objašnjenje znog čega Vam preparati deluju kratkoročno a dugoročno se problem vraća. Vi lečite uzrok a ne posledicu tako da izbegnite kožnog doktora a posetite endokrinologa. Obratite pažnju gde još imate izražen problem sa bubuljicama jer će to ukazati na to šta je potrebno lečiti. Bila sam na uz stitne zlezde i imam neke cvorice i na jednoj i drugoj strani,trebam da proverim hormone. Mada sam i pre manje od god dana operisala slezinu,mozda i to ima neke veze,sta znam. Svakako cu ici kod endokrinologa.
2020 06 08
> Wesna90: > > kaileenakala: > > Bubuljice na telu su znak da u organizmu nešto nije kako treba. A to nešto zavisi od rada nadbubrežne žlezde što znači da se krv ne filtrira kako bi trebalo. U prevodu, zagađena je i to je objašnjenje znog čega Vam preparati deluju kratkoročno a dugoročno se problem vraća. Vi lečite uzrok a ne posledicu tako da izbegnite kožnog doktora a posetite endokrinologa. Obratite pažnju gde još imate izražen problem sa bubuljicama jer će to ukazati na to šta je potrebno lečiti. > Bila sam na uz stitne zlezde i imam neke cvorice i na jednoj i drugoj strani,trebam da proverim hormone. > Mada sam i pre manje od god dana operisala slezinu,mozda i to ima neke veze,sta znam. > Svakako cu ici kod endokrinologa. Da, slezina ima neku funkciju oko ravnoteže organizma. Ja sam pristalica fitoterapije pre nego lekova mada ima situacija kad se bez lekova ne može. Čaj od nevena, koprive ili korena maslačka snažno čiste jetru i krv. Ako imate crvenilo na obrazima koje se javlja periodično jetra treba čišćenje.
2020 06 08
Moja preproruka je propolis krema, First sprej ili aktivator pre nanosenja kreme kao tonik koji ce umiriti crvenilo i spreciti ponovnu pojavu bubuljica. U pitanju je potpuno prirodna kozmetika na bazi Aloe Vere. Mozete se detaljnije informisati na mom instagram profilu ili fb stranici @moj_put_ do_zdravlja
2020 06 09
Bubljice na leđima i donjem delu obraza uglavnom ukazuju na problem sa hormonima. Ja imam 20 godina i i dalje imam bubuljice na obrazima, uz to i ožiljke od istih. Na leđima se pojavi po neka koja ume da boli. Ovih dana bi trebalo da odem da proverim hormone. Mi žene se uvek borimo sa nekim problemima. 😒 Posle na plasma pen tretmane da rešim ožiljke sa svog svetlog tena, ali najpre da otkrijem i rešim uzrok. 🤯
2020 06 25
1 2