Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko posiljke

Da li neko zna da li postoji mogućnost da mi poštar donese pošiljku koja je već ostavljena u pošti? Pošiljka je trebala da mi stigne juče, nisam dobila poruku niti me je bilo ko obavestio o prijemu i sada vidim da su pošiljku ostavili u pošti koja uopšte nije u mojoj blizini i nemam kako da dodjem do nje... Ako neko ima neku informaciju znacila bi 😊
2020 06 02
Mojoj sestri su doneli tako, jer isto nije bila obavestena, niko je nije pozvao niti dolazio a samo vratili u postu. Pri tom je mecava bila napolju, ona malu bebu od par meseci u kuci i onda sam ih ja pozvala i bila malo drska i bezobrazna jer nije u redu da se placa ptt a kurira mrzi da donese. Bio je neki fin covek koji je sef te poste, izvinio se i vratio kurira na adresu.
2020 06 02
Uglavnom nemaju praksu to da radi, ali kao sto kaze @bokismoki treba biti malo bezobrazniji, pa mozda i upali.. Meni su uglavnom do sada govorili da dodjem do poste
2020 06 02
Takodje mi se to desilo, zvala i nisu hteli doneti. Pokušaj pozvati i objasniti o čemu se radi, možda bude neko razuman ;)
2020 06 02