Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Slanje u Hrvatsku

Heej cure, nova sam na vašoj stranici💕 zanima me dal itko salje u Hrvatsku? Koji je postupak? Ovdje ima stvarno savršenih stvari! 💕
2020 06 09
Ne vidim zašto ne bi, većina traži da se uplati unapred, pa onda šalju. Ali nisam sigurna da li bi se tebi isplatilo, mislim da bi te odrali za poštarinu. Zapravo nisam ni sigurna, možda bi mi morale da platimo poštarinu pri slanju. Znam da je bila tema kod nas za naručivanje sa hrvatskih krpica, tako da pretpostavljam da nije problem :")
2020 06 09
Evo ga kalkulator cena https://www.posta.rs/cir/alati/KalkulatorCena.aspx?vrPos=paketIno&vrUsl=pak mislim da je ipak previše skupo da bi se slalo za Hrvatsku
2020 06 09
> AnaDoll0410: > Heej cure, nova sam na vašoj stranici💕 zanima me dal itko salje u Hrvatsku? Koji je postupak? Ovdje ima stvarno savršenih stvari! 💕 Meni muz putuje u HR uskoro, pa moze poneti :)
2020 06 09
> boutique212: > Evo ga kalkulator cena https://www.posta.rs/cir/alati/KalkulatorCena.aspx?vrPos=paketIno&vrUsl=pak mislim da je ipak previše skupo da bi se slalo za Hrvatsku Gledala sam da, dosta kosta nazalost🙄
2020 06 09
Ja saljem :) Moze se slati kao preporucena posiljka i onda nije tako skupo kao postexpresom za preko daa se salje:)
2020 06 09
Meni nesto treba se bude vracao> Debela_devojka: > > AnaDoll0410: > > Heej cure, nova sam na vašoj stranici💕 zanima me dal itko salje u Hrvatsku? Koji je postupak? Ovdje ima stvarno savršenih stvari! 💕 > Meni muz putuje u HR uskoro, pa moze poneti :) ,:)
2020 06 09
> jelena2606: > Meni nesto treba se bude vracao> Debela_devojka: > > > AnaDoll0410: > > > Heej cure, nova sam na vašoj stranici💕 zanima me dal itko salje u Hrvatsku? Koji je postupak? Ovdje ima stvarno savršenih stvari! 💕 > > Meni muz putuje u HR uskoro, pa moze poneti :) > ,:) U oktobru moze 😂
2020 06 09
Ahaha znam....
2020 06 09
> AnaDoll0410: > Heej cure, nova sam na vašoj stranici💕 zanima me dal itko salje u Hrvatsku? Koji je postupak? Ovdje ima stvarno savršenih stvari! 💕 Za pakete do 2kg, postarina za Bosnu je oko 5-6 eura, posiljka ide kao preporuceno pismo, samo.uplata pa slanje, bez otkupa.. slicno je i za Hrvatsku
2020 06 09
Uvek možete poslati autobusom. Stigne isti dan , a vozaču kad dođe date 30 kuna ili koliko se dogovorite. Iz NS i BG bus ide svaki dan.
2020 06 10
meni se svasta nesto dopada na krp.hr ali nisam se jos uvek usudila da ista kupim,ako neko ima iskustva i kupovao je nek da neki savet
2020 06 13
> Neroxy: > Uvek možete poslati autobusom. Stigne isti dan , a vozaču kad dođe date 30 kuna ili koliko se dogovorite. Iz NS i BG bus ide svaki dan. Zavisi gde zivi, ne idu svakodnevno autobusi u svaki grad..
2020 06 13
> Debela_devojka: > > Neroxy: > > Uvek možete poslati autobusom. Stigne isti dan , a vozaču kad dođe date 30 kuna ili koliko se dogovorite. Iz NS i BG bus ide svaki dan. > Zavisi gde zivi, ne idu svakodnevno autobusi u svaki grad.. Izvinjavam se na tome. Ja sam konkretno mislila na NS/BG- Zagreb jer sam na toj relaciji često. Ali verovatno ima i za druge veće gradove. Možda ne svakog dana ali mislim da je opet brže nego poštom da se šalje.
2020 06 16
@AnaDoll0410- i tako od profila do profila pitate ista pitanja i potom nestanete. Sada imamo i temu na forumu. Ne razumem ideju? Paketi putuju normalno svugde, što bi Hrvatska bila izuzetak. Ovo sa busom, vozačima itd ne bih komentarisala.
2020 06 17
1 2