Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Novo pravilo u posti

Pa zato sam i postavila ovu temu...bilo do 19h za sutradan...i samo danas vidim da je drugacije...videcu sa kurirom sto je tako.Ili je novo pravilo rada ili neki drugi razlog.
2020 06 16
Tako je,zavisi od grada do grada. Kod nas je do 15h
2020 06 16
To pravilo je nastalo u toku epidemije, dok je bila korona utihnula kao, i kad su pošte opet počele sa radom, i onda su posle 3-6 popodne mogli da udju i šalju samo penzioneri. Kad sam u tom periodu išla da posaljem paket, tipa početak maja, bogme sam se i posvađala s dečkom iz obezbedenja jer je bio bezobrazan i dere se na mene koja sam čekala, kao nisam ja čula da smo džaba čekali, a svi sto su stajali sa mnom takodje nisu čuli da posle 4 ulaze samo penzioneri. Dobila sam i izvinjenje na kraju jer sam tražila šefa. I pitala ga lepo, kako to stitite penzionere kad vam brdo ljudi prodje do 3 ili 4 ili 5 popodne kroz tu prostoriju, kiju, kaslju, pipaju, i onda dodju penzioneri u sve to. Nisam videla da su čistačice ista dezinfikovale niti da se prostor luftira. Tako da ako je to razlog tada bio, možda je još uvek to na snazi pa je u različitim postama i različito vreme u zavisnosti od nečije debilne procjene. Da smo pametniji narod, ovakve gluposti se ne bi dešavale. Ja vala uvek kad smatram da trpim nepravdu tražim šefove ili direktore i sl. I naravno, nikad im nisu tu. Raspuštena bagra.
2020 06 16
Kod nas do 17h poslate posiljke se salju osti dan,a od 17h ide naredni.
2020 06 16
U mojoj posti rade do 19h, a pakete primaju do 18h-danas za sutra
2020 06 16
> Elenahana: > Kod nas do 17h poslate posiljke se salju osti dan,a od 17h ide naredni. Isto, i oduvek bilo tako.
2020 06 16
> Shyshymiga: > To pravilo je nastalo u toku epidemije, dok je bila korona utihnula kao, i kad su pošte opet počele sa radom, i onda su posle 3-6 popodne mogli da udju i šalju samo penzioneri. Kad sam u tom periodu išla da posaljem paket, tipa početak maja, bogme sam se i posvađala s dečkom iz obezbedenja jer je bio bezobrazan i dere se na mene koja sam čekala, kao nisam ja čula da smo džaba čekali, a svi sto su stajali sa mnom takodje nisu čuli da posle 4 ulaze samo penzioneri. Dobila sam i izvinjenje na kraju jer sam tražila šefa. I pitala ga lepo, kako to stitite penzionere kad vam brdo ljudi prodje do 3 ili 4 ili 5 popodne kroz tu prostoriju, kiju, kaslju, pipaju, i onda dodju penzioneri u sve to. Nisam videla da su čistačice ista dezinfikovale niti da se prostor luftira. Tako da ako je to razlog tada bio, možda je još uvek to na snazi pa je u različitim postama i različito vreme u zavisnosti od nečije debilne procjene. Da smo pametniji narod, ovakve gluposti se ne bi dešavale. Ja vala uvek kad smatram da trpim nepravdu tražim šefove ili direktore i sl. I naravno, nikad im nisu tu. Raspuštena bagra. Kod nas je tako oduvek
2020 06 19
1 2