Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Thiomucasse gel iskustva

Jeste li koristile? Ima li efekta?
pre 24 dana, 15:29
Jesam nista posebno, jedino po meni sto valja je Guam
pre 24 dana, 17:23
Takodje se slazem sa Ivanom-miumiubi. Ne postoji preparat koji nisam probala i najbolji je Guam ,jer je jedini delotvoran bez masaze kod maserke. Ostalo je sve bacanje para.
pre 23 dana, 23:56
Hvala devojke <3
pre 23 dana, 11:58
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f4f88533a6a33071cce8dffcbcabd58b.jpg) Jel to ova krema?
pre 23 dana, 12:00
Ja sam.koristila ranije i blato i kremu Guam.i odlicna stvar. Plavo pakovanje.
pre 23 dana, 13:08
Nasla sam kod ove clanice sliku. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1e72ba0734d6902452ee7a0b33d3e3ce.jpg)
pre 23 dana, 13:09
Ovde na sajtu vidim da imaju i u kesama dosta jeftinija manja pakovanja, pa probajte , da nedajete novac ako vam ne odgovara. Samo ukucajte guam pa ce vam izaci
pre 23 dana, 13:11
Sjajnooo, hvala puno <3 :)
pre 23 dana, 14:50
I ja sam koristila tiomukaze i nista, bacen novac. Krojterhof mi je bio odlican ali vise ne mogu da ga koristim jer greje i pucaju mi kapilari da li ova guam krema greje ili hladi?
pre 20 dana, 12:14
Bolja je ona koja greje Guam,u plavoj kutiji je. Ali ne tako kao Krojterhof da jedva izdrzis tih 45 min da prodje to peckanje i nelagodnost. Vec ti pocrveni koza kada je namazes,ali nije nelagodan osecaj vec bas prija i malo greje. I na kozi kada prodje crvenilo nema iritacije vec koza bude jos lepsa,i tako svakim danom sve lepse izgleda,a takodje i celulit nestaje. Ne treba masaza uz mazanje,vec samo dok upije koza i to je to. I maze se pre spavania,jer najbolje radi nocu. U zelenoj kutiji hladi kozu,ali ipak mislim da je plava bolja 🙂
pre 18 dana, 23:54
Hvala puno na odgovoru. Uzecu onda tu koja greje, znam da one najbolje rade, ali posle krojterhofa se iskreno nisam usudjivala da probam neku od tih :D
pre 16 dana, 12:11
Ja koristim Thiomucase i jako sam zadovoljna. Koristim ga svaki dan, vide se efekti, ali ga baš snažno utrljavam, možda je i do toga.
pre 13 dana, 00:50
> Keti1234: > Ja koristim Thiomucase i jako sam zadovoljna. Koristim ga svaki dan, vide se efekti, ali ga baš snažno utrljavam, možda je i do toga. Mislim da je i do toga, za te kreme je bitno da se lepo upiju. Nisam koristila kreme protiv celulita, ali sam koristila od Šaljića kremu za strije i odlična mi je bila. Jedna bočica i pomogla mi da se rešim crvenih strija. Skroz su izbledele i skroz su sad neprimetne. Drugarici ništa nije pomoglo, ali ona je nije masirala. Mislim da je isto sa kremama za celulit, masiranjem ih naša koža lepo upije i one bolje deluju.
pre 11 dana, 20:05