Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Thiomucasse gel iskustva

Jeste li koristile? Ima li efekta?
2020 06 16
Jesam nista posebno, jedino po meni sto valja je Guam
2020 06 16
Takodje se slazem sa Ivanom-miumiubi. Ne postoji preparat koji nisam probala i najbolji je Guam ,jer je jedini delotvoran bez masaze kod maserke. Ostalo je sve bacanje para.
2020 06 16
Hvala devojke <3
2020 06 17
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f4f88533a6a33071cce8dffcbcabd58b.jpg) Jel to ova krema?
2020 06 17
Ja sam.koristila ranije i blato i kremu Guam.i odlicna stvar. Plavo pakovanje.
2020 06 17
Nasla sam kod ove clanice sliku. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1e72ba0734d6902452ee7a0b33d3e3ce.jpg)
2020 06 17
Ovde na sajtu vidim da imaju i u kesama dosta jeftinija manja pakovanja, pa probajte , da nedajete novac ako vam ne odgovara. Samo ukucajte guam pa ce vam izaci
2020 06 17
Sjajnooo, hvala puno <3 :)
2020 06 17
I ja sam koristila tiomukaze i nista, bacen novac. Krojterhof mi je bio odlican ali vise ne mogu da ga koristim jer greje i pucaju mi kapilari da li ova guam krema greje ili hladi?
2020 06 20
Bolja je ona koja greje Guam,u plavoj kutiji je. Ali ne tako kao Krojterhof da jedva izdrzis tih 45 min da prodje to peckanje i nelagodnost. Vec ti pocrveni koza kada je namazes,ali nije nelagodan osecaj vec bas prija i malo greje. I na kozi kada prodje crvenilo nema iritacije vec koza bude jos lepsa,i tako svakim danom sve lepse izgleda,a takodje i celulit nestaje. Ne treba masaza uz mazanje,vec samo dok upije koza i to je to. I maze se pre spavania,jer najbolje radi nocu. U zelenoj kutiji hladi kozu,ali ipak mislim da je plava bolja 🙂
2020 06 21
Hvala puno na odgovoru. Uzecu onda tu koja greje, znam da one najbolje rade, ali posle krojterhofa se iskreno nisam usudjivala da probam neku od tih :D
2020 06 24
Ja koristim Thiomucase i jako sam zadovoljna. Koristim ga svaki dan, vide se efekti, ali ga baš snažno utrljavam, možda je i do toga.
2020 06 27
> Keti1234: > Ja koristim Thiomucase i jako sam zadovoljna. Koristim ga svaki dan, vide se efekti, ali ga baš snažno utrljavam, možda je i do toga. Mislim da je i do toga, za te kreme je bitno da se lepo upiju. Nisam koristila kreme protiv celulita, ali sam koristila od Šaljića kremu za strije i odlična mi je bila. Jedna bočica i pomogla mi da se rešim crvenih strija. Skroz su izbledele i skroz su sad neprimetne. Drugarici ništa nije pomoglo, ali ona je nije masirala. Mislim da je isto sa kremama za celulit, masiranjem ih naša koža lepo upije i one bolje deluju.
2020 06 28