Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Klub Moje krpice

> Debela_devojka: > Sad mi je jedna clanica pisala u inbox, pa da ne bude zabune kako ce izgledati sve to. Dakle, ne prabimo buvljak kao u Bubanj potoku, vec iznajmljujemo prostor, biramo neku od clanica koja je aktivna na instagramu i fb-u za reklamu, ja imam i neke sponzore, kako bismo dobili tipa besplatne grickalice, sokove, sitne poklone za posetioce. Muzika se podrazumeva, mozda i neki dj i to mogu da obezbedim, i to zenski naravno, ipak su krpice u pitanju 😂 dakle, kao mala manifestacija, a ne samo tresnemo stvari i to je to 😂 vec da dobro i izgleda i da bude interesantno i da nas u svakom gradu pitaju kada opet dolazimo 😂 🔥🔥🔥
2020 06 21
Bravo za ideju DD 😍😍😍
2020 06 21
Skroz podržavam ideju. Sviđa mi se kompletna zamisao, najviše zbog reciklaže i jer podržava žene. ☺️💕
2020 06 22
Podrzavam. Odlicna ideja ❤️
2020 06 23
Meni se jako dopada ideja. Imam gomilu odece koju bih zelela da prodam. Takodje imam iskustvo u prodaji. Pretpostavljam da smo svi iz razlicitih gradova, ne znam da li je to problem.
2020 06 23
Podrska i od mene za ideju 😁
2020 06 23
Stavite i mene na listu zainteresovanih! :) Ekologija, druženje, žensko preduzetništvo, putovanja po Srbiji, prodaja i marketing... ne znam šta mi je lepše :) Ionako sam planirala ovih dana da napravim instagram za svoje krpice, tako da mogu i oko promocije da pomognem :)
2020 06 25
Divna ideja. Prikljucujem se :)
2020 06 26
1 2