Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Napad clanice bez ikakvog povoda

> MiciZara: > > GabiProdaja: > > Prijavite adminu! > Admin samo takve poput nje čeka.. 😎🤣 ;) :')
2020 06 30
Smaras covece! Ti ocigledno nemaas pametnija posla osim Sto gledas kako da napakostis ljudima> GabiProdaja: > > MiciZara: > > > GabiProdaja: > > > Prijavite adminu! > > Admin samo takve poput nje čeka.. 😎🤣 > ;) :')
2020 06 30
Ja vjerujem Dragani od starta. Čitam i kapiram da je zabole da se dokazuje. Sad je morala da rokne slike jer svi preteraste. Hoće da proda, al neće svakome. Ja ovo podržavam skroz. Direktno, bez ustezanja a najvažnije bez mila, draga, dušo. Nijedna psovka niti uvreda, a osuđena ko najgori krimos. Evo skidam kapu za stav.
2020 06 30
Slika haljine je poatavljena pre mesec i vise dana, u medjuvremenu nisam bila aktivna ovde zbog toga nisam odgovarala clanicama niti sam bila u mogucnosti da postavim odmah slike. Dani88 nisam poslala alike haljine jer je bila drska i jednostavno nisam zelela saradnju sa takvim ljudima. Ali eto za sve koji su mislila da se radi o prevari postavila sam jos slika haljine iako je haljina prodata.> AppleRed: > Kad bih znala zašto je teško ove slike staviti na profil, ne bi bilo potrebe da se pravi šou. > Ekstra reklama. 🙃🙃🙃
2020 06 30
Hvala puno na poverenju. Haljina je prodata ali objavila sam slike za sve koji misle da su pravu> Shyshymiga: > Ja vjerujem Dragani od starta. Čitam i kapiram da je zabole da se dokazuje. Sad je morala da rokne slike jer svi preteraste. Hoće da proda, al neće svakome. Ja ovo podržavam skroz. Direktno, bez ustezanja a najvažnije bez mila, draga, dušo. Nijedna psovka niti uvreda, a osuđena ko najgori krimos. Evo skidam kapu za stav.
2020 06 30
Meni i dalje nije jasno zasto mora da dodje do ovakvih situacija. Prvo, problem jeste nastao ne zbog drskosti kupca vec zbog toga sto clanica nije htela da posalje dodatne fotke nego je bila u fazonu: takva je kao sa neta, u stvari to je ta. I tek onda je clanica koja je kupac bila drska. Cemu to? Ako hoces da iskuliras nekoga, smislis malo pametniji razlog zasto neces sa tom osobom da saradjujes. Tj."oduvas ga na finjaka"... A slike sa neta su mi manji problem-i sama ih stavljam kao prve kada nadjem identican model, ali imam i svoje, a i kupcu slikam posle iz svih mogucih i nemogucih uglova ako zeli dodatne slike.
2020 06 30
mene zanima samo kako je i zasto dani88 bila drska? nisam propratila izgleda kojim cinom je dovela do toga da neko ne zeli da joj proda nesto zbog drskosti?
2020 07 30
1 2