Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hejtuju i sabotiraju ostale clanice

Ne, bez Blondy haljine i Balenciaga fejk torbe bi propao. Što se tiče sajta, on opstaje godinama zahvaljujići onima koji su ovde godinama. Korektni, pristojni i normalni ljudi. Svi mi, ne ja. Sigurno ne opstaje zahvaljujući prevarantima, aroganciji, primitivizmu. Ne pomaže upiranje prsta u druge za greške koji sami odlučujete da pravite. Nema svrhe da menjate teze. Džabe upirete prstom u mene. Sve greške koje pravite su jedino i isključivo Vaše. Vas i sličnih Vama.
2020 06 30
I naravno ti si tu da me podsetis i prosipas pamet.> petisa: > Ne, bez Blondy haljine i Balenciaga fejk torbe bi propao. > Što se tiče sajta, on opstaje godinama zahvaljujići onima koji su ovde godinama. Korektni, pristojni i normalni ljudi. Svi mi, ne ja. > Sigurno ne opstaje zahvaljujući prevarantima, aroganciji, primitivizmu. Ne pomaže upiranje prsta u druge za greške koji sami odlučujete da pravite. Nema svrhe da menjate teze. Džabe upirete prstom u mene. Sve greške koje pravite su jedino i isključivo Vaše. Vas i sličnih Vama.
2020 06 30
A tebi bi bilo pametnije da cutis jer smo se uverili svi u tvoj nivo inteligencije.> GabiProdaja: > I tako :') :') uspesno ste prodali haljinu samoj sebi. > https://mojekrpice.rs/ivanailic2020-225886 > Pocece da pljuste pozitivni utisci i sa drugih Vasih profila :')
2020 06 30
@Draganavel1 Ne smeta mi kada Vi i neko slican Vama kaze da mi je nivo inteligencije nizak , ali mi je po malo cak i krivo sto ste me nazvali samo "babetinom", uskrativsi me za epitet "markirane babetine" koji ste dodelili Petisi. I, uzalud brisete komentare jer je sve uredno prosledjeno kome treba.
2020 06 30
Meni je ovo presmesno jer moj nivo nije da se prepucavam po forumima sa clanicama koje su tu duze vreme,zaradile neki novcic,skupile pratioce i one su sad neko i nesto ovde i ajmo sada prozivati druge clanice koje su ovde od skoro kao sto sam ja,vredjati ponizavati. Ali to govori o vama jer vi idete tom metodom spustaj druge da bi sebe uzdigao. Ali ta slava kratko traje. Ljudi vide odlicno i prepoznaju sta je ispravno. Ali u svakom slucaju da sam trazila reklamu bolju ne bih nasla. Veliki pozdav za tebe i nadam se da cu i dalje biti tvoj uzor jer ti neumorno pratis svaki moj korak ovde.
2020 07 01
@ GabiProdaja- jao, pa gde nestade markirana babetina🤣😂. Eh Gabi, sad nema više razloga da mi zavidite😨🤐😮
2020 07 02
1 2