Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ulje za brze tamnjenje?

Zdravo devojke :) interesuje me da li je neka od vas koristila ulje za brze tamnjenje i kakva su iskustva? Da li pomaze pri suncanju? Videla sam neki na prirodnoj bazi? Hvala unapred
2020 07 02
Ja imam Afrodita marmeladu i odlicna je! Moja je ona sa zutim poklopcem😊
2020 07 02
Ja sam cula bas dosta pohvala za Afrodita marmeladu,imas sa braon poklopem koja je 99% prirodna formula. A sto se tice ulja uvek mozes probati kokosovo,maslinovo,orahovo. Ja sam koristila orahovo i jesam vise pocrnela nego inace. Ali mislim da ne moze da parira marmeladi. :)
2020 07 02
Koristila sam Eveline accelerator i bio mi je bolji pre par godina. Skoro su promenili pakovanje, pa se samim tim mozda i promenila formula. Jedina dobra stvar je sto je jefin tj. jeftiniji od marmelade 🎉 Ja bih ti preporucila da probas tabletice sa beta karotenom
2020 07 02
Ja sam kupila na snizenju u DM-u Baleino kremasto ulje (mesano krema i ulje predpostavljam) sa faktorom 15 (posto sam bela kao sir) na snizenju za 350 dinara posto ovo ostalo je sve preskupo... nisam stigla da koristim, ali decko je isao 2 puta na Adu da se sunca sa drugarima - svi su koristili tu kremu i lepo pocrneli :D Imaju svoj asortiman krema i ulja i sve bi trebalo da je i dalje na popustu, ja sve njihovo koristim jer su kvalitetni a cene su pristojne
2020 07 03
Slazem se za beta karoten, pocela sam ove godine prvi put da pijem i svi mi kazu da nikad nisam bila crnja. Inace imam jaaako svetli ten, a na Afrofitinu marmeladu mi je iskocila alergija u vidu pecata svuda.
2020 07 03
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/375dd74cd86701e4b5b8ff09564996b0.jpg) Meni je ovo odlično. Naravno Afrodita. 😊
2020 07 04
Ja sam sama pravila ulje, i to mi se pokazalo kao nesto najbolje. Ono sto ostane nakon leta ja sipam u neku kremu za telo i onda time dodatno odrzavam boju i hranim kozu a odlicno je i za kosu 😊
2020 07 06
Nisam probala,ali sam cula da je za tamnjenje dobro da se pomesa maslinovo ulje i sok od šargarepe koji možete sami da napravite😊
2020 07 06
> jovanica990: > Nisam probala,ali sam cula da je za tamnjenje dobro da se pomesa maslinovo ulje i sok od šargarepe koji možete sami da napravite😊 To i ja pravim, naseckam nekoliko zelenih oraha, narendam sargarepu i prelijem maslinovim uljem. Dodam i malo suve lavande ili cvetove nevena. To stoji na suncu 30-40 dana, jednom nedeljno promuckam, otvorim i zatvorim. Po meni nema boljeg ulja, verna sam mu godinama.
2020 07 07
Samo da ti javim da su u DM-u neki proizvodi za brze tamnjenje na snizenju: Eveline akcelerator, Biobaza itd. Pogledaj njihov katalog :)
2020 07 09