Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nerealne razmene

Mene je ovaj sajt privukao iskljucivo zbog razmena. Cene uglavnom nisu pristupacne, "natezanje" sa prodavcima cesto traje beskonacno, kupovina nesigurna, a sad jos uz poslednje poskupljenje postarine.....tako da se za kupovinu ne odlucim cesto, a to koliko sam puta ja kao prodavac ostavila podatke za uplatu i nikad uplata nije legla i da ne spominjem. Zato su mi najinteresantnije razmene, a i trosak je minimalan, naravno ne na silu, samo na obostrano zadovoljstvo. Mada, desavalo mi se da se clanice naljute ukoliko za razmenu ne pronadjem nista za sebe ili mi napisu po koju uvredu zbog toga, ali mene to stvarno ne pogadja.
2020 07 08
Zdravo svima,predlog za prodavce da uvek daju popust na artikl u vrednosti postarine,da olaksaju kupciima,ako su cene artikala visoke.
2020 07 10
Meni su najjače ove što non stop nešto "Traže" ti im ponudiš one ti nikad ne odgovore prepun forum tražim sa nekulturnim osobama ja kad nešto "tražim" svakom odgovorim pa makar i onima što ti nude šorceve a ti tražio haljinu😂
2020 07 11
Recimo, ja ne razumem ako napisem u oglasu da je iskljucivo prodaja, ne kapiram zasto ljudi i dalje pitaju za razmenu. I dosta ljudi bi se cenkalo za 100 din bez blama, a pritom cena predmeta je 500,600 din. I to predmet u super stanju.. Sta im igra ulogu 100 din. ne znam
2020 07 11
Ne sto, meni žena na 300din tražila još popust od 50din a pri tom još nudim slanje preporučeno. Dala još sebi za pravo da me vređa što već sniženu cenu ne želim da smanjim za 50din. Dobila bi nov novčanik za 420din sa poštarinom. Pobogu pa kakva sam ja osoba, šta mi znači 50din. Na kraju sam joj rekla da onda ode i kupi kod made in China.
2020 07 11
Hahaha, jao cega sve nema. Au boze sacuvaj. Mnoge se ovde ciganisu bez sramote. Ogrtac za plazu koji je nov, nikada nosen, stavila sam cenu od 500 din iako sam ga platila 2x vise. Ok, verovatno on i ne vredi toliko koliko je placen, ali ajd sta da se radi. I devojka me pita da joj ga prodam, ali da platim postarinu. Sto znaci da joj ga prodajem za 250 din otprilike. Ne znam sto ljudi ne odu u butik i ponesu 250,300 din pa nek probaju da nadju za te pare nesto. Uvek spustim max cenu, vise nego duplo od cene koja je bila u butiku i sve stvari su ili nove ili jednom, dvaput nosene. Ne znam dal neke osobe ocekuju da im se odredjeni predmet bukvalno da za dzabe. Nema smisla. Skrenuh sa teme, sorry, ali eto da izjadam svoje muke🥴
2020 07 11
1 2