Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Za Sofiju Budi Human

Zdravo svima, Javljam se sa idejom da svako ko ima zelju I volju da pomogne u akciji,( koju ste sigurno videli svuda, za bebu Sofiju) postavi jedan predmet koji zeli sa tagom za Sofiju I da tako onaj ko zeli da kupi, posalje dokaz o uplati na racun BudiHuman sa tim iznosom. Sta mislite o tome?
2020 07 19
Sjajna ideja! 😊 Samo da se vreme poklapa, da bude nakon dogovora, da se ne bi koristili ranije uplaceni racuni. Ucestvujem i ja, za sve stvari oznacene sa ✔️ koje su iznosa do 400 dinara (mozda moze i za neke druge, mozemo se dogovoriti) 😊
2020 07 19
> Anetaaaa: > Sjajna ideja! 😊 > Samo da se vreme poklapa, da bude nakon dogovora, da se ne bi koristili ranije uplaceni racuni. > Ucestvujem i ja, za sve stvari oznacene sa ✔️ koje su iznosa do 400 dinara (mozda moze i za neke druge, mozemo se dogovoriti) 😊 Slazem se. Da sacekamo da se jos neko prikljuci, nadam se da ce biti odziva.
2020 07 19
Ja sam za
2020 07 19
Pridruzujem se i ja. Sta god ko zeli sa mog profila.
2020 07 19
Zdravo svima! Ja sam upravo na svom profilu izdvojila dva artikla i oznacila ih tagom i znakom ✔️, kao sto su preporucile clanice u prethodnim postovima :) Veliki pozdrav!
2020 07 20
Takođee.
2020 07 21
https://mojekrpice.rs/items/kozmetika/6345085/za-sofijin-prvi-korak-serum
2020 07 27