Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodaja ovog meseca?

Random zena kupila muske farmerice od mene, a stoje mi mesecima na profilu... prodala Inuovo sandale, ocekivala sam doduse jer sam bas za badava prodavala... odradila jednu razmenu, poklonila neku deciju torbicu iiiiiiiii rekla bih da je to - to :')
2020 07 28
Ovde ide ocekivano. Postavim stvar za Poklon (uz kupovinu sto je i napisano) i jave mi se da pitaju da li zelim razmenu. Ali ono... oguglala sam jer sam navikla na takva pitanja pa rekoh devojci da su majice za poklon uz kupovinu, na akciji i ako ne odu da cu joj pokloniti.
2020 07 28
Meni odlično ovih dana
2020 07 28
Bas slabo, bukvalno ništa, prešla sam sa limunda i fejsa ovde, misleći da je ovde bolje, ali očigledno da ljudi nemaju novca. A zaista stavljam sve novo i stalno dajem neke popuste
2020 07 29
Ja sam otvorila i instagrma profil pre par dana. Zenama tamo bas dobro ide prodaja kako vidim. Ali verovatno treba malo vremena za moj profil tako da prodajem i tamo i ovde...😁
2020 07 29
Kod mene u pocetku meseca bilo super i sad je stalo, da li su se istrosile plate ili sta se desava, ne znam, prodaja ide bas slabo, ali sto kaze jedna devojka kupovina ide super :')
2020 07 29
I kod mene slabo, ali nisam ni dodavala ni obnavljala oglase, pa je verovatno i do toga. Od danas sam krenula da dodajem nove stvari, pa javljam ako bude nekih drasticnih promena ,:) ,:)
2020 07 29
4 komada nakita, 3 ogrlice i 1 prsten i to je to 😄 Ali ne ovde, na IG...
2020 07 29
Ja nikada nista ovde nisam prodala 🙄 Pocinjem da sumnjam da cu bilo sta ikada prodati 😒
2020 07 29
Super ide i prodaja i kupovina. Zadovoljna sam.
2020 07 29
Super, za 4 dana 2 saradnje a samo što sam ubacila šminku ovde :) Na instagramu šminka odlično, garderoba slabo svuda. 😄
2020 07 30
Prezadovoljna, prodala sam mnogo stvari na ovom sajtu Isto tako i kupila. ☺️❤️
2020 08 03
Da li vam se desava na Limundu da vam se jave za predmete koji su na aukciji i nude neku svoju cenu? Desavalo mi se za one sa fiksnom, ali sad su poceli i sa aukcijama.
2020 08 04
Tu i tamo🎀
2020 08 08
Slabo, samo 1 prodaja za 2 meseca... otvaram insta profil, mozda ce tamo ici bolje.
2020 08 10
1 2