Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pitam vas ovo

Ne znam kako bih ni pocela. Jednostavno da li ovde nece niko ni poklon a o prodaji da ne pricam. Vasi utisci su mozda drugaciji?
2020 08 04
Takodje.. prodaja je meni licno stala, skoro pa mesec dana. Snizenja su bila svuda, negde su i dalje pa je moguce da je zbog toga
2020 08 04
Moguce 😀🙃
2020 08 04
Prodaja stoji,poklon po neki ode.Definitivno su velika snizenja,bar sam ja videla po prodavnicama kod mene.Ja vec razmisljam da zatvorim profil,ali ne znam gde cu sa stvarima.Zivim u malom stanu,a u podrum ako odnesem,znaju da ukradu.
2020 08 04
Ja ovde ne pamtim kad sam nesto prodala, kupujem ili razmenim, medjutim na instagram stranici sam za 5 dana prodala jako puno stvari. Inace, sve te stvari su se vukle i ovde po profilu ali bukvalno niko cak nije ni pitao za njih. 🤷‍♀️
2020 08 04
I ja mislim da ugasim profil jel nikakve vajde nema
2020 08 04
I meni je stala prodaja skroz u poslednje vreme. Jedino po neka razmena. Ali s obzirom da su sada tolika snizenje nije čudo, recimo naručila sam malopre iz Zare četiri majice po 399 din 🤷🏻‍♀️
2020 08 04
Kod mene jos uvek nije lose,ali prodajem samo sugradjankama kao licno preuzimanje u poslednjih mesec dana...
2020 08 05