Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Pas lutalica-POMOĆ

Dolazi mi vec dva dana u dvoriste pas lutalica,muzjak,a inace imam zenku labradora.Mi ga isteramo ali on nekako potkopa ispod zemlje i udje ponovo.Rekla bih da je neki mesanac,krupan je i visok ,ali je mrsav,neuhranjen. Zvali smo Beo zoo higijenu,medjutim oni su nezainteresovani da pomognu,kazu doci ce sutra a mozda i nece.Za to vreme moze svasta da se desi,on je pomalo agresivan a imamo i decu u kuci. Ako ste bili u slicnoj situaciji molim za pomoć.Hvala najlepse 😊
2020 08 06
Jedino da sterilisete zenku inace cete imati posete svaki put kad udje u teranje (i prinove) Znam iz iskustva, muzijaci osete to i na kilometar ako ne i vise 😕
2020 08 06
Bolje pozovite neki azil, oni će doći po njega, i brinuti o njemu, a kasnije će ga neko i udomiti iz azila
2020 08 07
> TreasureCaravan: > Jedino da sterilisete zenku inace cete imati posete svaki put kad udje u teranje (i prinove) Znam iz iskustva, muzijaci osete to i na kilometar ako ne i vise 😕 👏👍
2020 08 07
Javite se meni u inb drugarica pomaze napustenim zivotinjama pa cu Vam dati br da se cujete
2020 08 07