Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Hoce neko da zaradjuje preko anketa?

Ako je neko zainteresovan, neka mi se javi u inbox, u pitanju su 4 platforme na kojima sam za sada registrovana. Na jednoj sam pre par dana potpisala ugovor o isplati novca na racun, nadam se da ce biti uskoro pa da imam stvaran dokaz da stvarno moze da se zaradi. Na ostale tri nemam dovoljno poena za isplatu novca vec samo za vaucere (sto mi nije cilj). Kada se uclanite preko mog linka, obe dobijamo poene, pa je obema super😊 ankete nisu toliko ceste i brzo se resavaju, nije nikakvo cimanje... Javite se ako vas jos nesto zanima🥰
2020 08 10
Mozes ostaviti linkove 😊
2020 08 10
Mogu da ostavim linkove, ali je bolje da mi ostavite mejlove, pa da vas preporucim, u tom slucaju obe dobijamo poene🥰
2020 08 10
Ipak na jednom panelu trebate same da se prijavite preko mog regrutacijskog linka....evo ga ispod... https://jaznam.rs/?Data=referrer|2C278029452A639A0FDBB2AF7EB5196C;xbt|102
2020 08 10
Ja radim mnogo anketica, ako te zanima pouzdanost nekog odredjenog panela, pitaj. Mislim da postoji samo jedan na kome jos nikad nisam stigla do naplate. Najbolji je definitivno Ipsos (neces dobiti poene ako preporucis nove clanove), najbrze se skupi i najbrze stize nagrada, kod njih bar dva puta mesecno dobijem poklon karticu za DM (ja najcesce to biram, a drugarica uplatu na racun ).
2020 08 12
> TatCat: > Ja radim mnogo anketica, ako te zanima pouzdanost nekog odredjenog panela, pitaj. Mislim da postoji samo jedan na kome jos nikad nisam stigla do naplate. Najbolji je definitivno Ipsos (neces dobiti poene ako preporucis nove clanove), najbrze se skupi i najbrze stize nagrada, kod njih bar dva puta mesecno dobijem poklon karticu za DM (ja najcesce to biram, a drugarica uplatu na racun ). Divno. Ja sam se ovih dana uclanila, ali nemam jos uvek dostupnih anketa da odradim. Nadam se da ce biti. ;)
2020 08 13
Nasla sam taj jedan na kome nikad nisam skupila dovoljno poena za nagradu, Daedalus, tako nesto. JTN ide sporije, ali se skupi dvaput godisnje po 25 eura (isplata na PayPal, dovoljna samo email adresa, posle potrosim na JOOM-u, tamo nema postarine osim za namestaj, tj. nema dodatnih troskova).
2020 08 13
Javljam se :)
2020 08 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/aa389b0ab5a3f4bd966efba8b0c1c31b.jpg) Meni legla uplata na racun preko Ipsosa😊
2020 08 24
> TatCat: > Ja radim mnogo anketica, ako te zanima pouzdanost nekog odredjenog panela, pitaj. Mislim da postoji samo jedan na kome jos nikad nisam stigla do naplate. Najbolji je definitivno Ipsos (neces dobiti poene ako preporucis nove clanove), najbrze se skupi i najbrze stize nagrada, kod njih bar dva puta mesecno dobijem poklon karticu za DM (ja najcesce to biram, a drugarica uplatu na racun ). Ja sam mislila da se dobijaju poeni za preporuku i kod Ipsosa...kako draga skupis 2puta mesecno za Dm? Meni ne salju tako cesto ankete :( Gde si jos prijavljena?
2020 08 24
> NShibridi: > > TatCat: > > Ja radim mnogo anketica, ako te zanima pouzdanost nekog odredjenog panela, pitaj. Mislim da postoji samo jedan na kome jos nikad nisam stigla do naplate. Najbolji je definitivno Ipsos (neces dobiti poene ako preporucis nove clanove), najbrze se skupi i najbrze stize nagrada, kod njih bar dva puta mesecno dobijem poklon karticu za DM (ja najcesce to biram, a drugarica uplatu na racun ). > Divno. Ja sam se ovih dana uclanila, ali nemam jos uvek dostupnih anketa da odradim. Nadam se da ce biti. ;) Bice draga, ako vec nije ;)
2020 08 24
Ja i dalje cekam prvu anketu ;( A ima vise od nedelju dana, tacnije 11 dana kako sam se registrovala ;(
2020 08 24
Gagalgi, ne znam, meni stalno stizu ankete od IPSOS-a i JTN, Talk bas retko, a mom drugu Talk bas cesto. Radim sve i o onom o cemu pojma nemam :) Ovaj panel na kom nikad nisam nista skupila se zove Daedalus.
2020 08 24
Pa sto meni ne stizu onda? ;(
2020 08 25