Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

kako biste nazvali devojcicu?

:) isli smo nedavno na slavlje povodom rodjenja bebca, dugo cekana bebica posle par pokusaja inseminacije, svi pijani od srece...sto puta pesma @tri ili pet se dana orilo, musko mi se rodilo :) Do mene je u jednom trenutku sela malecka, cerka nasih prijatelja koji su kumovi roditeljima ...ona gleda, slusa...kazem ja - i tvoj tata se bas isto ovoliko veselio kada si se ti rodila *a nemam pojma, ali kazem da se raduje a ona kaze - pa znam, moji roditelji su bas zeleli dve cerke ...i malo ceka da vidi jesam li poverovala ja kazem - pa naravno, svi zele cerku, ja bih isto volela jednu a ona kaze - Pa moze, mogla bi da je nazoves Poleksija... ja malo stucnem i kazem mlako - Daa... a ona ce - Da bude jedinstvena, niko se tako ne zove :) Posle sam procitala da se cerka Mike Antica zove Zenja, nadimak od ruskog imena Evgenija ... koji su vasi predlozi za zensko ime?
2020 08 24
Meni su bas lepa imena Lena i Lana, medjutim danas ima mnogo novih imena koja su mi neobicna, ali nisu mi jos bliska toliko. Meni je npr. Lea jako lepo ime, ali ga ne bih dala detetu opet sutra hahaha 🤗
2020 08 24
Moje se zovu Djurdja i Teodora.Lepo je Sara,Emina,Tijana,Visnja.
2020 08 24
Da li ste čule za ime Oprolećovana? 🤪
2020 08 24
Mi, ukupno, imamo 3 sina. Suprig i ja po jednog iz prvog braka i jednog zajednočkog. Želeli smo jedno malo razmaženo 😆 Trebala je da bude Mia, jer sam ja tako trebala da se zovem, ali je keva izgubila opkladu 😁 Uglavnom, 2019. kada se ona rodila bio je ponedeljak i tada je počeo Petrovski post i moje pitanje, oko 7 ujutru, je bilo:" A da bude Petra?" Ne mogu da je zamislim da se zove ikako drugačije.
2020 08 24
Moja omiljena zenska imena su Sara i Darija <3
2020 08 24
Zato sto je cula šesti put pesmu ‘...muško mi se radilo...’ cula da tata voli sina... > greendragon: > Sandokanka, zašto: > ,, pa znam, moji roditelji su bas zeleli dve cerke ...i malo ceka da vidi jesam li poverovala''?
2020 08 24
❤️ > Sara20: > Mi, ukupno, imamo 3 sina. Suprig i ja po jednog iz prvog braka i jednog zajednočkog. Želeli smo jedno malo razmaženo 😆 > Trebala je da bude Mia, jer sam ja tako trebala da se zovem, ali je keva izgubila opkladu 😁 > Uglavnom, 2019. kada se ona rodila bio je ponedeljak i tada je počeo Petrovski post i moje pitanje, oko 7 ujutru, je bilo:" A da bude Petra?" > Ne mogu da je zamislim da se zove ikako drugačije.
2020 08 24
Kreativno 😂 > FashionStory: > Da li ste čule za ime Oprolećovana? 🤪
2020 08 24
> FashionStory: > Da li ste čule za ime Oprolećovana? 🤪 DA AHAHAHAHAHHAHAHAHAH. SPOMINJEM TO GODINAMA
2020 08 24
Moja cera je Bjanka, mada se meni sviđalo Stefanija 😂 ili Mona
2020 08 24
Moje su Nadja Masa i Vasilisa koja je rodjena pre 3 dana 😊😊😊❤️❤️❤️
2020 08 24
> Jana13: > Moje su Nadja Masa i Vasilisa koja je rodjena pre 3 dana 😊😊😊❤️❤️❤️ Neka je ziva i zdrava.😘😘😘
2020 08 24
> Debela_devojka: > Moja cera je Bjanka, mada se meni sviđalo Stefanija 😂 ili Mona Lepo ime..Bas zanimljivo.
2020 08 24
Atina,zvuci mi kao neka princeza 🌸
2020 08 25
1 2 3