Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Velicina brushaltera

Ne znam jesam li dokona pa pisem ali mi je smesno da vecina zena ne razume oznaku velicine na brushalteru Evo npr velicina 80 B 80 predstavlja obim a B velicinu korpi Samo kazem... nije velicina grudi 80 koja god to jedinica mere za dojku bila 🥳🥳 Usput, trazim za razmenu bodije i korsete 80/85 B ili C
2020 09 21
Ja videh neka prodaje bruseve I žena joj tražila 70 veličinu. Ova joj slikala etikete sa 10 različitih, ona će ih sve uzeti jer su svi 70. Sad što tu raspon od A do E (!!) korpe, nema veze. Bitno da je 70.
2020 09 21
Meni to uopste nije merodovano. Imam bruseve 80B neki su mi taman, neki su mi mali. Imam cak i neke 75C koji su mi taman. Ne znam kako, ali eto XD
2020 09 21
Nije merodavno svakako kao i mere za drugu odecu No, sustina je da veliki broj zena zapravo ne razume tu oznaku 🤗
2020 09 21
> Debela_devojka: > Meni to uopste nije merodovano. Imam bruseve 80B neki su mi taman, neki su mi mali. Imam cak i neke 75C koji su mi taman. Ne znam kako, ali eto XD 75C ti je "sestra veličina". Obim za broj manji, korpa za broj veća 😊 U tvom slučaju za 80B, sestre veličine su 75C I 85A 😊
2020 09 21
> SkupocaKao: > Nije merodavno svakako kao i mere za drugu odecu > No, sustina je da veliki broj zena zapravo ne razume tu oznaku 🤗 Ni ja nisam znala, dok se nisam ovde registrovala :D odem da kupim brus i odokativno kupujem ceo zivot, nekad potrefim, nekad omasim. Mada, najcesce nosim pamucne sportske topice i najbolje se osecam u njima, ali kada nesto od odece bas zahteva brus, uvek imam par komada u steku XD
2020 09 21
> UltraStore: > > Debela_devojka: > > Meni to uopste nije merodovano. Imam bruseve 80B neki su mi taman, neki su mi mali. Imam cak i neke 75C koji su mi taman. Ne znam kako, ali eto XD > 75C ti je "sestra veličina". Obim za broj manji, korpa za broj veća 😊 > U tvom slučaju za 80B, sestre veličine su 75C I 85A 😊 Hvala! Korisno je znati kad poručujem
2020 09 21
Po meni nista to nije merodavno dok ne probam. Kao cura sam nosila dva broja manji i krope plitke. Sad mi je katastrofa, cesto probam i u rasponu od dva tri broja a korpe trazim dublje. Zeni se grudi menjaju posle dojenja, ja sad ne mogu tek tako da kupim brus, nego odem u prodavnicu, probam i namestam dok ne nadjem odg. A u Lisci npr, daju ti santimetar, imas mere u svlacionici i sam sebi odredis. Po njihovim merama, to mi je bilo tesno i trazila sam broj veci, jer imam mladez na nezgodnom mestu, i jednostavno mi treba udobnost a ne da se prsim s izdignutim sisama. 😂 Ne vredi, ne mogu dok ne probam.
2020 09 21
Zavisi od modela.Ja sam skoro kupila ovde 2 komada i super su mi.Inace nosim 90D a ako nema onda C korpe.Sto dublje,to bolje.Meni odgovaraju.
2020 09 21